Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łada Biłgoraj - Powiślak Końskowola 0:2. Utrzymanie zapewnione

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2017 r. o 23:58 Powrót do artykułu
Jeżeli moje obliczenia były dobre, a myślę, że były to Powiślak już przed tą kolejką był pewny utrzymania. Niby będący za nimi mogli się zrównać punktami, ale w każdej możliwej konfiguracji mieli lepszy niż rywale bilans meczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze, Powislak zagrał słabo na maxa, a Łada jeszcze gorzej. Po drugie widzów 100? Było przynajmniej 3razy tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co się takiego ciekawego  wydażyło w Ładzie że nagle chwaleni przez wszystkich trenerow w IV lidze za doskonałe przygotowanie i waleczność odechciało się grać i biegać na tle słabiutkiego zespołu Powiślaka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój błąd. Mają gorszy od Unii, więc przy wyjątkowo niekorzystnych wynikach mogli spaść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...