Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łada Biłgoraj - Powiślak Końskowola 0:2. Utrzymanie zapewnione

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2017 o 23:58 Powrót do artykułu
Jeżeli moje obliczenia były dobre, a myślę, że były to Powiślak już przed tą kolejką był pewny utrzymania. Niby będący za nimi mogli się zrównać punktami, ale w każdej możliwej konfiguracji mieli lepszy niż rywale bilans meczów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po pierwsze, Powislak zagrał słabo na maxa, a Łada jeszcze gorzej. Po drugie widzów 100? Było przynajmniej 3razy tyle
0
Ciekawe co się takiego ciekawego  wydażyło w Ładzie że nagle chwaleni przez wszystkich trenerow w IV lidze za doskonałe przygotowanie i waleczność odechciało się grać i biegać na tle słabiutkiego zespołu Powiślaka. 
0
Mój błąd. Mają gorszy od Unii, więc przy wyjątkowo niekorzystnych wynikach mogli spaść.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: