Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska klasa okręgowa: Maciej Kowalik na celowniku Lecha i Legii

Utworzony przez Papa dance, 17 grudnia 2008 r. o 14:26
Odradzam Ci Legie. Pograsz tam pół sezonu i dadzą Ci spokój bo na twoje miejsce będzie ktoś inny. Zresztą ci trenerzy którzy prowadzą Legię w Młodej Ekstraklasie nie są to dobzi fachowcy. Sam byłem tam na testach i daj spokój sobie z Legią bo nie jest tam za ciekawie a na pewno od tych trenerów dużo się nie nauczysz!!!! Zapamiętsz moje słowa! Pozdrawiam i powodzenia!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chyba właśnie w Legii to szkolenie młodzieży ostatnio trochę się podniosło. Są w końcu Rybus, Borysiuk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Dęblinie jest siedemnastolatek który od 2 sezonów jest pdst. zawodnikiem KKS-u.Chłopak jest jednym z lepszych zawodników! nikt sie nim nie interesuje! z tego co z nim rozmawiałem miał propozycje testów w Łęcznej... ale na propozycji sie skonczylo ... dlaczego o niego nikt nie pyta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek wszyscy kibice Wisły trzymają za Ciebie kciuki! dasz radę jesteś najlepszy szkoda że Wiśle zabraknie takiego zawodnika jak ty ale cóż masz duży potencjał i nie możesz go zmarnować życzę Ci kolejnych sukcesów w karierze sportowej Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...