Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maskotki na Euro 2012: Slawek i Slawko?

Utworzony przez kolo, 16 listopada 2010 r. o 12:34
dwa ped... w piłkę grały jeden żółty drugi biały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech i Jarosław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OMG! Znowu bliźniacy! Tfu! ich pow**ło. No ale widać na co stać PZPN. Po drugie już takie maskotki były, 2008 rok sobie przypomnijcie. Beznadzieja. Dajmy im na imię Leszek i Jarek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska dumą gejów - Sławek i Sławko - może jeszcze zalegalizujcie ten związek - wstyd i hańba!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej Lato i Smuda bo taki sam tępy wyraz twarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten żółto-niebieski Ukrainiec, to rozliczył się już z rzezi na Kresach? Najpierw prośba o przebaczenie i zwrot Lwowa i całych Kresów,a potem możemy zagrać w piłkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama stwierdziła, że maskotki wyglądają jak dwóch Jacków Krzynówków... no cóż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NN napisał:
Lech i Jarosław
a ja chcieć - Bronek i Donek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NN napisał:
Lech i Jarosław
a ja chcieć - Bronek i Donek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się pytam czemu to ludzie własnie nie daja pomysłów tylko sa narzucone imiona??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słowianin napisał:
a ja się pytam czemu to ludzie własnie nie daja pomysłów tylko sa narzucone imiona??
Dlatego że zaraz ktoś wyleciałby z Kaczyńskimi, Tuskami, Wałęsami, pedałami, nacjonalistami, wieśniakami, pijakami, itd., co zresztą widać wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym im dał Pat i Mat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...