Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mimo świetnych wyników Piotr Jaroszyński nie jest już trenerem młodzików Górnika Łęczna

Utworzony przez gelu, 3 sierpnia 2010 r. o 18:22
zmieńcie herb klubu na banerze bo tego już nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo będziecie się nazywać Motor Lublin,a wtedy nie będzie problemu z trenerami;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd co innego mówi i co innego robi. Zwalnia się sprawdzonych doświadczonych pracowników a przyjmuje się nowych bez zielonego pojęcia nierobów. To jest skandal. Kolejny Zarzad spółki doprowadza Klub do upadku. Gdzie jest w tej sytuacji Rada Nadzorcza Spółki i Zarząd Lubelskiego Węgla, "inwesto". Prawda jest tez taka, że Klub znajdyje się na skraju bankructwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Górniku nic się nie zmienia,nadal prowadzi się politykę zatrudniania "swoich"zawodników i trenerów.Chodzi mi o zmiany kadrowe jaki zachodzą po przyjściu każdego nowego trenera.Jaki są tego skutki to widać po wynikach i frekwencji na stadionie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tylko w Górniku w innych Zespołach to samo,mój syn osiągnął Sukces w KOZIOŁKU I cały zespół,i co brak zainteresowania ze strony Zarządzających rozwalił się SUPER ZESPÓŁ prowadzony przez SUPER TRENERA,również wychowawczo bez zarzutu,odeszło kilku czołowych zawodników i po wszystkim,zabrałem dziecko do innego Klubu.Piękna praca Trenera super wyniki i koniec to jest cały Lublin zero zainteresowania tylko Kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...