Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Jabłoński ma uchronić Górnika Łęczna przed degradacją

Utworzony przez haryski, 5 maja 2010 r. o 22:20
Panie .M.Jablonski zycze powodzenia z dalekiego Poznania poniewaz Motor to juz Niestety 2 liga .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kiedyś Łęczna miała burmistrza, który miał teściową w Łęcznej i co z tego wyszło to wiedzą wszyscy mieszkańcy Łęcznej. Życzę utrzymania Górnika w I lidze. Tak myślałem, że te kontuzje to jeden wielki blef. Jeszcze jedno: zaległe premie ale za co bo nie bardzo rozumiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUS nie płacili, dwie miesiące wypłaty w plecy, a wszędzie piszą że tu taka kasa i tak słabo grają. Pytam się jaka kasa? I jeszcze jedno, Mirek bedzie zarabiał grosze czyli najmniej w 1 lidze. Dziwne? Jakbym siedział tak długo przed telewizorem to jakby zadzwonili do mnie to też za frytki poszedłbym pokrzyczeć. Nie chcę krakać ale jest Mirek, jest 2 liga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pierwszym treningu Górnik został podzielony na dwie jedenastki- czerwoną i zieloną. Czerwona pod kątem meczu z Zabrzem. Zdjęcia z pierwszego treningu Jabłońskiego na ######
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu gadać koniec piłki na lubelszczyźnie,Motor to było wiadomo ale Górnik to dał d..y całkowicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...