Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor jedzie w środę na obóz do Zamościa

Utworzony przez HZ, 18 stycznia 2011 r. o 21:59
W mieście kultury i sztuki odchamią się trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu jest odwieczny ból Motoru, prywata , znajomki,itp. Kiedy przeczytałem że syn Persony udziałowca wznowił treningi - chłopak który nie mieścił się w juniorach Motoru już wtedy wiedziałem na 90 procent że znajdzie się w gronie wyjeżdżających na zgrupowanie, a po powrocie czeka go kontrakcik na 2 tys. zł.na 2 lata i ze dwa mecze po 10 min. z ławki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HZ napisał:
W mieście kultury i sztuki odchamią się trochę
sądzę że bardziej od odchamienia grozi im zaraza głupotą tutejszych działaczy i utratą drużyny piłkarskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kultury i sztuki- Zamość miasto chamów i dresów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lubelski-stadion.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny napisał:
I tu jest odwieczny ból Motoru, prywata , znajomki,itp. Kiedy przeczytałem że syn Persony udziałowca wznowił treningi - chłopak który nie mieścił się w juniorach Motoru już wtedy wiedziałem na 90 procent że znajdzie się w gronie wyjeżdżających na zgrupowanie, a po powrocie czeka go kontrakcik na 2 tys. zł.na 2 lata i ze dwa mecze po 10 min. z ławki.
to samo tyczy sie braci Styzejow gdyby nie ich ojciec nie byliby nawet w szerokiej kadrze Kuzma szybko ich sie pozbyl swego czasu bo wiedzial ze im bardziej niz na pilce zalezy na imprezowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brać Muszyńskiego z Avii! to bedzie przydatny młodzieżowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowieku jak nie wiesz to nie pisz Persona to zaden syn udzialowca zbieznosc nazwisk pacanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki syn udziałowca chamstwo tylko węszy sensacje,wychowanek SYGNAŁU i tyle dostał szanse i niech się sprawdzi.Młody utalentowany niech gra.Wszyscy są sprawdzani i niech się pokażą bynajmniej z Lublina CHŁOPAKI.Ipo co te ploty cioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...