Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – Stal Rzeszów 1:1. Uratowali punkt w końcówce

Utworzony przez Manager, 14 września 2013 r. o 18:10
I właśnie Pam Prezes pokazał jakim fantastycznym jest managerem. Miał człowieka z Lublina to nie dano mu szansy i zwolniono po 3 porażkach. Przygotował on jeszcze zespół na Elbląg i objął go ekstraklasowy "cudotwórca". Liczyłem na odmianę gry zespołu gdyż ekstraklasowy trener dał zawodnikom odpocząć po ciężkich treningach poprzednika. I co widzę nic sie nie zminiło, oprócz tego że manager wydał na nowy sztab szkoleniowy 2x więcej pieniędzy. Gratuluje Panie Żuk wspaniałego prezesa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta cała liga to jedna wielka kpina. Poziom TKKF.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
menadżer masz racje .Trener cienki jak drużyna .Jedynie Tataj obrona jak ser Szwajcarski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędota to ten za słaby na grę w  Motorze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie Pam Prezes pokazał jakim fantastycznym jest managerem. Miał człowieka z Lublina to nie dano mu szansy i zwolniono po 3 porażkach. Przygotował on jeszcze zespół na Elbląg i objął go ekstraklasowy "cudotwórca". Liczyłem na odmianę gry zespołu gdyż ekstraklasowy trener dał zawodnikom odpocząć po ciężkich treningach poprzednika. I co widzę nic sie nie zminiło, oprócz tego że manager wydał na nowy sztab szkoleniowy 2x więcej pieniędzy. Gratuluje Panie Żuk wspaniałego prezesa!
  Panie Prezydencie Żuk gratulacje że wydaje Pan nasze pieniądze na kiepskiego prezesa i niezastąpioną panią asystent ktorzy nie mają pojęcia o zarządzaniu klubem ale w ośmieszaniu są pierwsi jeżeli chodzi o wizerunek i podjęte decyzje.Tylko pozazdrościć takich managerów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sie dzieje z tą piłką lubelska, co sie dzieje z tym sportem.Gdzie ta werwa, zapał,ambicje,?Tak trudno coś osiągnać.!Za kare nikt nie musi grać,a tak to wygląda.Czas sie obudzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie Pam Prezes pokazał jakim fantastycznym jest managerem. Miał człowieka z Lublina to nie dano mu szansy i zwolniono po 3 porażkach. Przygotował on jeszcze zespół na Elbląg i objął go ekstraklasowy "cudotwórca". Liczyłem na odmianę gry zespołu gdyż ekstraklasowy trener dał zawodnikom odpocząć po ciężkich treningach poprzednika. I co widzę nic sie nie zminiło, oprócz tego że manager wydał na nowy sztab szkoleniowy 2x więcej pieniędzy. Gratuluje Panie Żuk wspaniałego prezesa!
Człeniu ale nie trzy kolejne porażki i to jeszcze w takim stylu?!!!!! Z WIgrami zagrali jak trampkarze!!! Wczoraj to jeszcze nie było to ale to Motor operował piłką, budował akcję większą ilością podań. Z delmanem to była gra na aferę i tyle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na to co się działo na boisku nie dało się patrzeć. Grając po 11 Motor ledwo wychodzi ze swojej połowy. Później 60 minut w przewadze i zero zagrożenia pod bramką Stali. O straconej już nie mówię, obrona i bramkarz przyglądają się jak piłka toczy się przez dobre 25m...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłym roku wielkie derby na nowym stadionie. Lublinianka Lublin - Motor Szarowola. Już się doczekać nie mogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człeniu ale nie trzy kolejne porażki i to jeszcze w takim stylu?!!!!! Z WIgrami zagrali jak trampkarze!!! Wczoraj to jeszcze nie było to ale to Motor operował piłką, budował akcję większą ilością podań. Z delmanem to była gra na aferę i tyle!!!
Jancio czy ty masz trochę pojęcia o piłce nożnej.Grali gorzej niż za poprzedniego trenera.Widać,że to nie wina trenerów lecz "kopaczy".Nie widziałem aby trenerzy biegali po boisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak zagrali,to nie koniecznie musi byc  wina trenera. Moze po prostu mieli zly dzien i jak to sie mowi:"nic sie nie kleilo". Z reszta sam trener powiedzial,ze dopiero w rundzie wiosennej bedzie mozna zauwazyc jego filozofie gry i prace jaka wlozyl w druzyne. Troche cierpliwosci bo "gosc" prowadzi klub od kilku dni a Wy juz chcecie zwyciestw,nie wiadomo jakich? Tez jestem zly ze z przewaga jednego zawodnika nie potrafili wygrac tego spotkania, ale mam nadzieje, ze wraz z ostatnimi dniami poszlismy duzo do przodu (nowy sztab szkoleniowy) i jedyne czego teraz trzeba to poczekac na efekty.Ja z przyjemnoscia poczekam... do boju Motor!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak zagrali,to nie koniecznie musi byc wina trenera. Moze po prostu mieli zly dzien i jak to sie mowi:"nic sie nie kleilo". Z reszta sam trener powiedzial,ze dopiero w rundzie wiosennej bedzie mozna zauwazyc jego filozofie gry i prace jaka wlozyl w druzyne. Troche cierpliwosci bo "gosc" prowadzi klub od kilku dni a Wy juz chcecie zwyciestw,nie wiadomo jakich? Tez jestem zly ze z przewaga jednego zawodnika nie potrafili wygrac tego spotkania, ale mam nadzieje, ze wraz z ostatnimi dniami poszlismy duzo do przodu (nowy sztab szkoleniowy) i jedyne czego teraz trzeba to poczekac na efekty.Ja z przyjemnoscia poczekam... do boju Motor!!! Co Ty mówisz?.... czyli to co robił poprzednik, który prosił o cierpliwość, ma teraz wraz z nowym sztabem dopiero na wiosne procentować??? Wtedy już nic nam ten procent nie da. Troszkę należy poduczyć się piłkarsko aby zabierać głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delman bez ciebie to juz nie bedzie to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez Delmana będzie normalnie.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z delmanem czy bez do dupy ta gra Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Sergiusz-      Jesli chodzi o mnie, to mozesz byc spokojny, ze sie pilkarsko poducze, a glos zabiore mimo tego, ze jestem nieukiem...Nie widze zadnego problemu, zeby wszystko zaczelo procentowac na wiosne,teraz trzeba tylko trzymac kontakt z czolowka, a na wiosne byc moze zaczac "poscig". Jesli nawet nie udaloby sie wygrac ligi,ale w grze I taktyce bylyby widoczne pozytywne zmiany I mozna by upatrywac szans do awansu w nastepnym sezonie to chyba dobrze. Wiadomo, ze kazdy marzy o awansie w tym sezonie,ale tu chyba chodzi o to zeby zbudowac druzyne, zeby to mialo "rece I nogi". Mamy 5pkt straty do lidera,to nie duzo, a sezon jest dlugi, wiec nie rozumiem o co Wam chodzi. Gralismy juz ze Stala RZ.Suwalkami, P. Siedlce, Siarka I Stalowa Wola, czyli z druzynami ktore zajmoja wyzsze lokaty niz Motor,mysle, ze powinno byc dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...