Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – Wisła Puławy 0:2. Święto bez kibiców

Utworzony przez gelo, 17 kwietnia 2013 r. o 21:02
Miodzio...Oby tak dalej... Brawo WISŁA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nic trzecia liga czeka a w niej Avia Świdnik do będą derby i mecze na szczycie już się nie mogę doczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avia Świdnik czeka na derby lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15450 wolnych krzesełek i 50 najwierniejszych kibiców Motoru na inaugurację IV ligi na nowym stadionie na Krochmalnej w 2014 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk i spółka napisał:
15450 wolnych krzesełek i 50 najwierniejszych kibiców Motoru na inaugurację IV ligi na nowym stadionie na Krochmalnej w 2014 r.
Tak będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk i spółka napisał:
15450 wolnych krzesełek i 50 najwierniejszych kibiców Motoru na inaugurację IV ligi na nowym stadionie na Krochmalnej w 2014 r.
Kibiców może być nawet ze stu, działaczy Motoru jest 80 i 20 piłkarzy, to razem ok 200 osób zainteresowanych tym klubem. Dostali po milionie w postaci super stadionu. A spróbujcie dojechać rowerem do Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.chamsko.pl/demot/0_0_932069017_Palce-mistrzem_drugiego_planu_przez_tatanka88_middle.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem z kumplem na tym żenującym meczu.... (( tragedia i wiocha !!!! kopacze z okręgówki, działacze jak za komuny, kibice pedały drące ryja zza bramy....... wiocha i tyle ! ale cieszę się że klub mający tak głupich kiboli przestanie już niedługo istnieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyło sie FSC i koniec tego marnego klubiku motorka,jak można dalej ciągnąć , takie posmiewisko, hej zasrane działaczyny! Miejcie honor i ogłosćie upadlośc spółki i klubiku!!!! Już jest czas by to zrobić, nikt tu nie chce byc trenerem ,ani kopac piłki,nikt nie daje kasy,i jej nie da,pospieszcie sie z decyzja upadłosci,to może jekis sponsor sie odważy i zainwestuje , kase na nowy klub!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiła i mogiła. Dla kogo ten stadion jest budowany ja się pytam dla kogo ??? Bąk dziadu głupi wypieprzaj razem ze świerszczem i nie zapomnij wziąść ze sobą prezesine bo niszczycie ten klub i my na to nie zasługujemy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo napisał:
Miodzio...Oby tak dalej... Brawo WISŁA!!
No jasne, prawie w każdym meczu mają rzut karny i czerwoną kartkę dla rywali.Sędziowie ciągną ich za uszy w górę tabeli chociaż to wcale nie lepsii piłkarze niż ci w Motorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
byłem z kumplem na tym żenującym meczu.... (( tragedia i wiocha !!!! kopacze z okręgówki, działacze jak za komuny, kibice pedały drące ryja zza bramy....... wiocha i tyle ! ale cieszę się że klub mający tak głupich kiboli przestanie już niedługo istnieć
Smoro uważasz kiboli za głupich pedałów to mogłeś im to powiedzieć w twarz, a nie kozaczyć w komentarzach na DW. Odwagi zabrakło lamusie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
byłem z kumplem na tym żenującym meczu.... (( tragedia i wiocha !!!! kopacze z okręgówki, działacze jak za komuny, kibice pedały drące ryja zza bramy....... wiocha i tyle ! ale cieszę się że klub mający tak głupich kiboli przestanie już niedługo istnieć
MIARKUJ W SLOWACH BO NIKT ci NIE KAZAL BYC NA TYM MECZU,NO CHYBA ZE JESTES NA USLUGACH milicji.WBIJCIE SOBIE RAZ NA ZAWSZE wy PUSTE ŁBY-MOTOR TO NIE TYLKO DRESY,PATOLE itp.BO TAKICH KIBICOW KOCHAJACYCH MOTOR JAK JA JEST WIELU(a przy tym normalnie pracujacych,odprowadzajacych podatki ).A TO ZE ZAWODNICY GRAJA tkz.PIACH TO JUZ INNA BAJKA.I WIERZE W TO,ZE KIEDYS MOTOR ZAGRA W EKSTRAKLASIE,ALE WOWCZAS NIE CHCIALBYM cie ZOBACZYC NA TRYBUNACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...