Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin może się utrzymać. Dzięki Huraganowi Morąg

Utworzony przez Gość, 23 czerwca 2011 r. o 16:20
Miejcie choć trochę honoru i z godnością zasilcie III ligę. Bo to co się teraz dzieje to wstyd i hańba dla Lublina. Zamiast zapewnić sobie utrzymanie w grze na boisku to działacze czekają az się komuś podwinie noga. Żenada i żałoba. Po co ta II liga? Żeby za rok znów żebrać o miejsce w niej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wymyśla takie idiotyczne nazwy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest żenujące Motor po raz kolejny zamiast spaść do trzeciej ligi utrzyma się dzięki licencji jakiejś innej drużyny.Ludzie nie macie ani honoru ani ambicji do gry w 2 lidze tylko patrzycie komu się noga powinie jak pisał mój poprzednik i miał świętą rację. Motor spadł na psy , jak tu ma być dobrze jak sie wyprawia takie kombinacje. ŻENADA I WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie się w końcu napinać, nie was ten temat dotyczy, zajmijcie się swoimi lubliniankami, aviami, lubelskimi węglami czy komu wy tam kibicujecie. To nie wina Motoru, że ktoś nie dostanie licencji. Jako kibic też wolał bym, żeby klub normalnie spadł niż żeby znów powtórzyła się sytuacja sprzed 2 lat gdy zostaliśmy w lidze kosztem GKS-u Jastrzębie, ale co ja na to poradzę...? Pozdrowienia dla kibiców Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beczek! Ludzi oszukujesz! G...o wież! Morąg juz ma wszystko dopięte! A Motor szarowolski niech nie liczy na drapane! Kończ Waść...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie Kozłowski o jakim terminie tu mowa /PZPN czy pana własny wymyślony/? Oszukuje Pan sam siebie czy wszystkich dookoła? A gdzie są własne 4 drużyny młodzieżowe? Jaki kompletny wniosek licencyjny? Tragedia MOTORU to jego działacze, do których od dłuższego czasu nie ma ten klub szczęścia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uribe napisał:
Panie prezesie Kozłowski o jakim terminie tu mowa /PZPN czy pana własny wymyślony/? Oszukuje Pan sam siebie czy wszystkich dookoła? A gdzie są własne 4 drużyny młodzieżowe? Jaki kompletny wniosek licencyjny? Tragedia MOTORU to jego działacze, do których od dłuższego czasu nie ma ten klub szczęścia!!!
Motor jest spółką S.A. i niema żadnych działaczy tylko pracowników, coś ci się epoki pomyliły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
analfabetom powinno się zabronić pisać komentarze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Huragan powinien stanąć na głowie zeby wystąpić w 2 lidze - to ich jedyna i niepowtarzalna taka szansa i przygoda - nawet jak miałaby trwac tylko rok. Cały Lublin trzyma kciuki za Huragan Morąg. dosyć kompromitacji, dosyć wstydu i hańby dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich co tak namawiają żeby Huragan zagrał w 2 giej lidze jesli nie ma kasy to lepiej graci w3 lidze bo może sie okazac że za rok może byci B klasa ja bym sobie odpusicił nie dajcie sie zwariowaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem z Lbn i uważam że Motor powinien grać w 3 lidze. Nic szczególnego nie pokazał w tym sezonie. Wiec niech się wezmą za grę i z honorem opuszczą 2 ligę. Pozdrawiam Lublinianin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne ze jak nie ma kasy to lepiej grac w III lidze. ale to dla moraga jedyna szansa zagrac na tym szczeblu i nigdy to sie wiecej juz moze nie powtorzyc (reorganizacja). oni beda grac w 2 lidze, przekonacie sie. zapewne z marnym skutkiem ale beda. licencje tez dostana, pewnie jakas warunkowa. zagraja w 2 lidze i bedzie to mozna odnotowac na kartach historii tego klubu jako najwiekszy sukces i nalezy im sie to. A motorowi nie nalezy sie 2 liga. pod zadnym wzgledem. ani sportowym ani organizacyjnym ani licencyjnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile razy moża reanimować trupa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rKs napisał:
Motor jest spółką S.A. i niema żadnych działaczy tylko pracowników, coś ci się epoki pomyliły.
Jeden ch..j!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielony stoliczek...motorku zielony stoliczek....a gdzie rywalizacja sportowa? nie macie honoru...za grosz honoru...spadliście to grajcie tam gdzie wylądowaliście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem czemu ludzie z Lublina tak bardzo pasjonują się losami Spartakusa Szarowola który rozgrywał swoje mecze w Lublinie. Niech leci dziad do klasy Z. Nikt za nimi płakać nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mark napisał:
Nie bardzo rozumiem czemu ludzie z Lublina tak bardzo pasjonują się losami Spartakusa Szarowola który rozgrywał swoje mecze w Lublinie. Niech leci dziad do klasy Z. Nikt za nimi płakać nie będzie.
Swoje ch*ja warte zdanie zostaw dla siebie szczeniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczekajcie dalej internetowe trolle, ale pamiętajcie o jednym - Motor był, jest i będzie, nieważnie w której lidze, a wasze gówno warte wpisy nic nie znaczą. Miłego szczekania. Pozdro dla normalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym dodać, że "Motoru Lublin S.A." jest najmłodszym klubem w Lublinie. Tak naprawdę to nie powinien wykorzystywać nazwy Motor Lublin. Dziwie się "kibicom" tego klubu, że są niby tacy twardzi a w rzeczywistości to sprzedawczyki. Sprzedali tradycję i honor. Choć wiem, że "kibiców" tego "klubiku" nic nie będzie obchodził ten cytat lecz go i tak przytoczę: "Całe życie byłem zawodnikiem RKS, potem LKP Motor, więc dla mnie to jest ten prawdziwy Motor"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam kibicom Motoru zyczé dobrze.Niech "ich" druzyna spadnie do III-ligi i wtedy klub bédzie mial czas na odnowé finansów i nie tylko.Poza tym duzo ciekawych derbów odbédzie sié z ich udzialem.Powodzenia na trzecioligowym szlaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...