Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin na razie ma czterech zawodników, kolejne umowy w tym tygodniu

Utworzony przez AS, 25 lipca 2010 r. o 19:49
RKS Spartakus (Motór) daje umowy na 5 lat i 1200 zł na miesiąc szok 2 liga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiająca jest indolecja władz spółki ,która wmówiła opinii publicznej ,że mecz Pucharu Polski ze Stalą Rzeszów nie odbył się ze względu na negatywną opinię policji z Poniatowej.Przecież we wstępie tego artykułu jest podany powód nie rozegrania tego meczu przez Motor Lublin S.A.Przepisy do gry w piłkę nożną mowią ,że minimalna ilość zawodników uprawnionych do gry wynosi 7.Pytanie do pani prezes Gąbki-Smreczyńskiej:"Jak pani zamierzała wystawić 4 zawodników do gry w PP,którzy nawet nie zostali zgłoszeni do rozgrywek PZPN (zbyt krótki okres na zgłoszenie ze względu na termin podpisania umów)i narazić klub na pośmiewisko w całej Polsce?".Następny kwiatek to wypowiedź Marcina Popławskiego ,który nie jest zawodnikiem Motoru Lublin S.A.,na temat rozegranie meczu PP w innym terminie.Ciekawe w jakim? Jak w następnym zdaniu Janusz Gilewicz, przewodniczący rady nadzorczej spółki Motor mówi-" Myślę, że wszystkie sprawy transferowe powinniśmy załatwić najpóźniej do połowy tygodnia " ,czyli najwcześniej w środę a w sobotę-niedzielę zaczyna rozgrywki II liga a 4 Sierpnia kolejna runda PP.Czarno to wszystko wygląda.Motor Lublin S.A nie ma nawet żadnego bramkarza z podpisaną umową.Wszystko odbywa się w sferze przypuszczeń i jak mówi Janusz Gilewicz może ktoś przyjdzie.Nic dziwnego ,że klub chce przełożyć pierwszy mecz z Resovią ,nie ze względu na remont murawy(notabane niezła wymówka-przypominam ,że na Lechu murawę wymienioną na nową w tydzień i do tego w marcu) a na brak zawodników.W takim przypadku wystarczy zmiana gospodarza i gramy dalej ale przynajmniej Motor Lublin S.A. musi mieć co najmniej 7 zawodników w tym jeden z nich musi być bramkarzem.Jeszcze jedno pytanie do pani prezes Gąbki-Smreczyńskiej:Czy klub wystąpił do prezydenta miasta o zgodę na organizowanie imprez masowych? Bo bez tego ,żaden kibic nie wejdzie ani na stadion w Poniatowej ani w Lublinie.Mam wrażenie ,że te pytania powinnien zadać dziennikarz aby zgodnie z prawdą informować kibiców na bieżąco o aktualniej sytuacji klubu.Ale może za dużo wymagam?Przekładanie meczów nie rozwiązuje problemów tylko je nawarstwia,bo te i tak trzeba będzie rozegrać (z tym ,że wolny termin to środy), a przy tak skromnej kadrze można śmiało przewidzieć wynik tych konfrontacji.Pozdrawiam Kibiców Piłki Nożnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świeta prawda poprzednika wypowiedz! Po za jednym MOTOR SA to nie klub to spolka .Klub to LKP MOTOR LUBLIN!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale paka!!!!! napastnik Sygnału Lublin - spadkowicza z "A" klasy - aż zaniemówiłem z wrażenia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowe pytanie. Po jakiego ch** pakować babę bez nawet minimalnej wiedzy na tak ważne stanowisko? Kilka miesięcy w Łęcznej pracowała w marketingu, kibice Górnika synowi o niej opowiadali. I to jest jej cała wiedza o piłce i o sporcie ogólnie rzecz biorąc. Ktoś sobie wyraźnie robi wała z tego klubu. Spojrzałem w sieci, filozofię na KULU kończyła. Śmiech k**** zwyczajnie, dalszy komentarz jest tu zbędny. A wiedza o rejestrowaniu zawodników, o wszelkich pozwoleniach, o transferach, można wymieniać w nieskończoność. Osłabia mnie ta sytuacja a kiedyś w 1985 chodziłem z żoną i synem, teść jak jeszcze żył też kibicował a i sukcesy były i tłumy na trybunach. Na Łęczną będziemy jeździć, bo jest dno. Serce mnie boli ale przynajmniej cała Polska śmiać ma się z czego, to widać po komentarzach na piłkarskich portalach. Nie mam już słów na to, żegnam państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorzy dziennika kręcą: 2010-07-22, 16:28 "Spotkanie odbędzie się 25 lipca w Poniatowej bez udziału kibiców, ponieważ lubelski klub nie zdążył załatwić formalności związanych z organizacją imprezy masowej" TOMASZ MACIUSZCZAK ; 2010-07-22, 20:00 Kalendarz imprez sportowych na weekend. * Puchar Polski: Motor Lublin ? Stal Rzeszów, w niedzielę o godz. 16 w Poniatowej (bez udziału publiczności). 2010-07-23, 14:09 " Miejsce spotkania miało być utrzymane w tajemnicy, jednak w portalach internetowych pojawiła się informacja, że piłkarze obu drużyn zmierzą się w Poniatowej" Tomasz Maciuszczak ; 23 lipca 2010, 15:53 "Motor - Stal: Najpierw ukryli mecz przed kibicami, potem odwołali" Tomasz Maciuszczak. - Człowieku sam podajesz wiadomość o meczu a potem piszesz że kręcą i ukrywają puknij się w czoło. A co do stawki 1200zł - dla zawodników tej klasy to i tak duża kwota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...