Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin przegrał z Sokołem Sokółka 0:1, trener Bławacki poda się do dymisji

Utworzony przez Od pokoleń Lublinianin, 15 września 2010 r. o 19:51
Kłamstwo ma krótkie nogi nie można kupić innego klubu ( Mimo Miejskich Pieniędzy ) i przechrzcić jego nazwę i już jest o.k a stary po prostu zamknąć, No i teraz Gra ten Spartakus RKS jak Gra tylko czemu za moje pieniądze i to w Lublinie i do tego Ukraińcami. SKANDAL WŁADZO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto już przygotowało przelew dla Motoru tym razem 200tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto inkasuje od Lublinianki kasę i zajmuje jej konta przez co własnoręcznie udusi klub. A tu za nasze pieniądze dotuje klub pełen Ukraińców i z niejasnym rodowodem ? Zgroza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada to co robili obrońcy i zrobił bramkarz to jakies kpiny z kibiców jak tak ma byc to ja wysiadam///PŁAKAC SIE CHCE ////LUDZIE ZRÓBMY JEDEN KLUB W LUBLINIE od podstaw !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internauci piszemy na temat gry Motoru ,gdyby klub byl na czubie tabeli malo kto by krytykowal miejsce Motoru .Dlatego nie przeszkadza mi ani trener ani zawodnicy z Ukrainy ,jezeli wykonuja dobra prace moga byc z Konga ale reprezentujamiasto i klub Motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mieszkającego w Lublinie ile ty płacisz tych podatków że idą na Motor ja mysle że za twoje podatki to na wode nie starczy a za mnie to nie pisz bo ja tesz płace i nie nażekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to ruina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W LUBLINIE JEST JEDEN PRAWDZIWY KLUB, TO WIENIAWA' LUBLIN - ZŁOŻONY Z WYCHOWANKÓW I ZAWODNIKÓW WYŁĄCZNIE Z LUBLINA I OKOLIC, Z WŁASNYMI STABILNYMI FINANSAMI I DOBRYMI REALCJAMI SPONSORSKIMI, NIE "PŁACZĄCY", ROBIĄCY DOBRĄ ROBOTĘ PO CICHU, NIE ZEBRZĄCY W RATUSZU, ZA 2-3 LATA PIERWSZA SIŁA W LUBLINIE, ZOBACZYCIE....!!!
zorro napisał:
żenada to co robili obrońcy i zrobił bramkarz to jakies kpiny z kibiców jak tak ma byc to ja wysiadam///PŁAKAC SIE CHCE ////LUDZIE ZRÓBMY JEDEN KLUB W LUBLINIE od podstaw !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny zawodni zaslugujacy na szacunek z numerem 18 Wójcik, szanunek szacunek i jeszcze raz szacunek za serce wlozone do gry. jezel koledzy dostosowaliby sie do Twojego poziomu gry, mysle ze bylo by 3:1 dla nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkutnik dzieki za te blazenade do ktorej doprowadziles
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety twór Spartakus - Motor (Kapka - Smreczyńska) nie przetrwa długo, w sytuacji gdy spr potrzebuje kasy i żąda jej od miasta wydaje się rozsądne , bo jak to mozliwe, że zespół z ostatniego miejsca w II lidze ma finansową sielankę (od miasta) a spr - mistrzynie kraju nie!!! Lepiej było to budować od podstaw, albo w najgorszym przypadku oprzeć o lkp motor. kibicuje 26 lat i tego co teraz się dzieje mimo poprawy sytuacji finansowej jeszcze nie widziałem. klubem muszą zarządzać fachowcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor Lublin S.A. to prywatny klub kilku udziałowców przy minimalnym udziale miasta ok. 500tys. rocznie w porównaniu z Kielcami a więc miastem o mniejszym budżecie a dofinsowaniem Korony ok 12 milionów złotych to zaden lublinianin niema tu nic do gadania i nie pleć o jakichć podatkach, jak płacisz duzo tych podatków to zostań udziałowcem ML S.A. i będziesz decydował o klubie a jak nie zamkinij sie i przychodź na mecze albo jak ci ciś nie pasuje to siedź w domu. Problem jest ze szkoleniem młodzieży bo za to finansowo odpowiada miasto i powinno je zagwarantować za swoje udziały w spółce ale te deb***e z rady miasta jak i spółki o tym pojecia nie mają jakie to ważne na przyszłość, przypomnę że jedna z najlepszych od wielu lat w lidze drużyna JSt. nie została zgłoszona do rozgrywek - to kto ma grać jak nie kacapy w przyszłości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...