Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 0:2, spadli na ostatnie miejsce w tabeli

Utworzony przez furor, 15 września 2012 r. o 19:04
Jacek Bak Krzynowek i Swierczewski... Panowie w pille kopali ale nie prowadzili nigdy zadnego klubu... Z Jackiem Bakiem gralismy w pilke na Daszynskiego bedac gowniarzami byl wtedy dla nas wielkim autorytetem jak jeszcze nie byl gwiazda tylko gral w Motorze . Motorowi kibicowalem od zawsze czesto jezdzilem do Zamoscia i dumny bylem z tego ze mamy Motor w 1 lidze. Nie zapomne jak Motor spadl do 2 ligi a Hetman ( Kadex ) awansowal i gralismy w Zamosciu. 10 autokarow wiary przyjechalo wtedy na ten mecz a ja wszystkim kolesiom z Zamoscia pokazalem nasza ekipe. Dumny bylem z Motoru kibicow i tej calej oprawy jaka im towazyszyla na meczach naprawde bylo super. Chlopcy chcieli grac i grali a teraz to jakas zenada. Po co bylo pozbywac sie zawodnikow z poprzedniego sezonu ??? Byli zgrani mieli ovromna szanse wejsc do 1 ligi w tym sezonie a dzialacze i trener rozpieprzyli wszystko. Trzeba bylo podniesc stAwke Migalewskiemu w koncu to on strzelal najwiecej , trzeba bylo pomyslec o premiach motywacyjnych za wygrane mecze itp Panowie udzialowcy panie prezesie i panie trenerze wymyslcie cos bo Lublin zasluguje na wielka pilke na mapie Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sawa nie otrafi przygotować drużyn do rozgrywek, pokazał to wcześniej w Puławach a teraz w Motorze. Jest mocnym w gębie bufonem i nic wiecej, ale życie sprowadziło go na ziemię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym mowa?sawa nie chciał pozbywać się zawodników motoru z tamtej rundy, to ted i spółka dokonała tej rewolucji!!!dali mu nowych grajków którzy kopią się po czole a z takiej zbieraniny nie tak szybko ułoży się zgrany zespuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko, że sawa chciał zachować skład motoru z poprzedniej rundy, a ted i spółka dokonali tej rewolucji i dali mu takich zawodników że żal patrzeć...więc o jakim przygotowaniu piszecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popatrzcie na Zamość jak się buduje klub piłkarski. Nie ma szrotów z zewnątrz i mieszających byłych gwiazd piłkarskich, sami swoi i jak sprawdziłem w waszym budżecie nie dużo więcej kasy z miasta poszło. I to bez sponsorów. Narazie IV liga ale za rok możecie się spotkać w 3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Spartakus !!! Jak to dobrzem, że stare przysłowia się sprawdzają wszędzie ! "Pieniądze to nie wszystko" ! ! ! Aż miło popatrzeć na takie drużyny jak Tomasovia czy nawet 4ligowy AMSPN Zamość, w której grają młodzi chłopcy, a nie pedały co biorą w h** kasy i gówno z siebie dają. "Jestem piłkarzem, gram w 3 lidze polskiej" czyt. gwiazdą ! Co to k**** ?! Pilkarzyki to pi***y od Bąka przez Świerczewskiego po dzisiejszych waszych grajdołków hahahahaah Ave Spartakus !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwróć tabele zobaczysz motor na czele...buhahahahaha. AVE WISŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Byłem na meczu. jaka gra takie prezenty dla kibiców. A już ja koleś przeczytał, że nagrodę wygrał kibic z sektoru C, rząd 7, miejsce 7, to ubaw był po pachy. przecież tam nikt nie numerował biletów ani nie było miejscówek. żałosne dziadowstwo
ha ha ha !!Jaki zarzad taki klub! Pojebusy Zuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Byłem na meczu. jaka gra takie prezenty dla kibiców. A już ja koleś przeczytał, że nagrodę wygrał kibic z sektoru C, rząd 7, miejsce 7, to ubaw był po pachy. przecież tam nikt nie numerował biletów ani nie było miejscówek. żałosne dziadowstwo
ha ha ha !!Jaki zarzad taki klub! Pojebusy Zuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Byłem na meczu. jaka gra takie prezenty dla kibiców. A już ja koleś przeczytał, że nagrodę wygrał kibic z sektoru C, rząd 7, miejsce 7, to ubaw był po pachy. przecież tam nikt nie numerował biletów ani nie było miejscówek. żałosne dziadowstwo
ha ha ha !!Jaki zarzad taki klub! Pojebusy Zuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Supra shoes take advantage of the soft kinetic wedge place that runs how big the only real Cheap Supra Shoes to simulate walking barefoot around the giving surface for instance sand or grass. While using ease of Tone Ups you'll feel your Supra High Tops sink lower as you step, roll forward because the weight changes towards the center, and push offered from your toes. This movement can result in more effective leg, butt, back and ab muscles when you stabilise your steps. Tone Ups absorb the shock within the impact from the ft punching the floor, and mimics barefoot walking for just about any convenient stroll. In addition, the latest technology guarantees that you're growing your calorie-burning potential while strengthening underused muscles. It is similar to strength-training Supra Shoes for Sale combined with cardio! FitFlops boast of being sports shoes getting a gym built-in-the ft bed mattress includes a soft wide part of Cheap Supras Avoi that creates an extremely unstable platform for your ft which inserts such as a wobble board. The instability forces the muscles inside the legs to alter for longer to make certain balance and deliver exercising whenever you walk. http://www.pickcheapsuprashoes.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...