Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:2, Tadeusz Łapa podał się do dymisji

Utworzony przez wojtek, 23 października 2010 r. o 16:49
HA ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje za wyniki!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musze kiedys i policzyc dokladnie ludzi na stadionie na pseudomeczyku Szarowoli. Nie wiem czy było ze 150 osób. Nie lepiej rozwiazac ten smieszny klubik i za pol roku zaczac od klasy 'Z'? Po 30 paru latach znów extraklasa by była hahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśleć, że miasto wydaje na nich pieniądze z budżetu zamiast zainwestować w coś innego niż ten śmieszy pseudoklub. Szkoda złamanego centa na tych kopaczy tylko wstyd przynoszą miastu. Najlepiej to rozwiązać ten złodziejski klub i pieniądze przeznaczyć na coś innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadzio Łapa świetny trener miałem kiedyś z nim wf na długiej 6 POZDRAWIAM wszystkich chodzacych tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłem ściągnąć Białka! Taki zawodnik gwarantuje wygrane! Teraz niech Pani prezes żałuje,skoro żałowała 10tys. na Białka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani prezes myslala ze ze za wyplate z biedronki utrzyma 2 lige i wiecej zostanie sie pani .P.T.Lapa obrona to tyczki slalomowe na stoku szkoda mi bardzo bylem na meczu i prawie plakalem jadac 80 km zmysla ze odczaruje ten wynik modlitwo.Wstydze sie za prezydentow szczegolnie Zuka w Poznaniu smieja sie w trzy dupy o nieudolnosci ratusza [skapstwa bezmuzgowca zuka ktory zamiast jaj chyba ma pipe w glowie .Gdyby w klub inwestowana a nie udawanu to 3 tys ludzi by chodzilo a tak nie ma druzyny nie ma kibicow i nie ma sianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się,brakuje Białka, grając w u nas Motor miał z niego wiele pożytku, niejednokrotnie dzięki jego trafieniom wygrywaliśmy mecze. No,ale jak się oszczędza na tym,co nie trzeba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać Motor -nic się nieda znimi zrobić słabi są tak jak ich kibice !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do endriu jebać to trzeba ale ciebie bo tylko do tego jesteś stworzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha Geniusze szarowolki znowu w d*** dostały... coś pięknego Oby tak dalej . Szarowola pokazuje gdzie jest jej miejsce . A kibolki? lepiej sie schowajcie w krzakach bo wstyd byloby mi na waszym miejscu wogole sie ludziom pokazywac nie mowiac o noszeniu czapek czy szalików klubu z Szarowoli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha dzieci neo jedyne co potrafią to się napinać na forum dw , żałośni to jesteście wy, wyjdźcie trochę na świeże powietrze a nie tylko przed klawiaturą siedzicie i się dowartościowujecie w taki tchórzliwy i dziecinny sposób. Pozdro dla tych co byli. MOTOR TO MY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spartakus w dupalos..normalos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem widziałem i słyszałem że motor to wy a co najważniejsze prezentujecie taki sam poziom jak wasi przedstawiciele kopacze. kto sie napina to widac. jak was tak bola opinie kilku internałcików to widocznie są bardziej trafione niż chcieliby ich autorzy. Nie bede sie rozpisywal bo to nie moja walka i nie moj wstyd. no i jeszcze jedno zastanawiałem się dlaczego taka siła tkwi w głosach obrońców krzyża. dzisiaj juz wiem - brawo chlopaczki. Odpowiem wam na pytanie - krzyż jest w kaplicy pałacu prezydenckiego a gdybyście czasami słuchali zamiast sie wydzierac to moze wszystko wygladaloby inaczej bo to tez i wasza wina w jakiej sytuacji motor się znalazł. Nikogo nie bede pozdrawiał i nie bede wznosił oklepanych sztandarowych frazesów bo MOTOR trzeba mieć w sercu a nie razem z ku**ą na ustach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jak zlikwidują Spartakusa RKS to kto będzie kupował dresy i białe kaszkiety w biedronce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szarowola szaro się woła hahaha. Cieniasy...Odwróc tabele Szarowola będzie na czele . Sama przyjemność śpiewania tego i patrzenia na tabelę . 350 kibiców na meczu u siebie hehehe. zieja z was...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham MOTOR, ale mogę przyznać że Pan Łapa to pomyłka. Powiem więcej byłem uczniem technikum energetycznego w Lublinie gdzie pracował Pan Łapa i mogę stwierdzić że nawet lekcje W-F w jego wykonaniu były kiepskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też byłem jego uczniem na długiej i szacun dla pana Łapy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki trener, taki i zespół, jaki zespół taki i wynik, jaki wynik taka i pozycja w tabeli...niestety taka jest szczera prawda...Spadajcie do III ligi gdzie wasze miejsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto mysli ze zatrudnienie kolejengo bramkarza uratuje motor jest idiota!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z takim składem trudno wymagać lepszych wyników.szkoda,że miasto podpisując umowę spółki nie wymogło na panu Kapce przekazania wszystkich piłkarzy a tak do Lublina przyjechali najsłabsi tzn Ci którzy nie znaleźli zatrudnienia w innych klubach.jak na takie wyniki to i tak z frekwencją nie jest tak najgorzej.drużyna gra słabo,przekrywa mecz za meczem i nie strzela bramek więc trudno się spodziewać aby tłumy przychodziły na mecze i płaciły za bilet.w niedzielę 7 listopada w hali Globus odbędzie się Ogólnopolski Turniej Halowy Piłki Nożnej "III Memoriał im. Macieja Famulskiego" i tam kibice będą świętować 60-lecie klubu.sceptycy i malkontenci będą mogli się przekonać jak naprawdę potrafią kibicować i kulturalnie bawić się kibice Motoru Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...