Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin w katastrofalnej sytuacji. Prezes: Mamy 600 tys. zadłużenia

Utworzony przez ja, 28 grudnia 2012 r. o 10:27
Arystoteles napisał:
Nie wierzę, że można myśleć w ten sposób... Ale cóż, jak się zyje w socjalistycznym kraju...
Lepiej w socjalistycznym niż w komunistycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze. Po co w ogóle istnieje ten klub skoro to jedna wielka żenada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to wiesniackie miasto to i drużyna wiesniackie i to dosłownie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlikwidowac klub: i wstydu nie bedzie i kase zaoszczedzimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Net chuligani zza monitaora piszący ze wsi Swidnik lub Biłgoraj gęby w kubeł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kudyba napisał:
Prezes Kuna klamie klub ma prawie 2 miliony dlugu.
To prawda! Ma 2 bańki długu SA !600 tys zl to pozostało jeszcze LKP MOTOR do spłacenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko Avia Świdnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYLISMY JESTESMY I BEDZIEMY BIEDNYM REJONEM NIKT NIE BEDZIE PCHAL KASY W POLSKE C. Od 20 lat slysze szukamy, mamy sponsora itp, h.... mamy, juz nie wierze, myslalem, ze Bak kogoś znajdzie.....nadzieja jest matka glupich. JAK BOGDANKA NIE ZLITUJE SIE NAD LUBLINEM TAK PIES JE...ten klub. Nie wiem dla kogo buduja i po co ten stadion, jest to pewnie jakis nacisk spoleczenstwa, ale najpierw chyba trzeba zbudowac druzyne, ktora nie powstanie tak jak stadion w 2 lata tylko o wiele wiele pozniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....jaki jest sens budowac nowy stadion przy krochmalnej jak w lublinie nie ma druzyny pilkarskiej.......kto bedzie gral na tym stadionie......prez. ZUK budujac stadion wbrew opinii mieszkancow robi mieszkancom na zlosc.....jest wiele ,wiele pilniejszych inwestycji niz stadion.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, proszę o wypełnienie mojej ankiety: http://moje-ankiety....pond-33835.html Dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ta twoja avia co?? NA WSCHODZIE JEST TYLKO MOTOR!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co nam k***a z tych placów zabaw? Będziesz się tam bawił? Za mało masz orlików? Jak nie wiesz co pie******* to nie gadaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alfred napisał:
Po co trzymać tych darmozjadów i wylęgarnie prostactwa i to za nasze podatki !!!!???? Swoją droga skoro klub jest za utylizacją biletów niech za nie zapłaci bo to przez niego wycofano je ze sprzedaży!
ty te swoje podatki zatrzymaj dla siebie wylęgnięty prostaku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam ile kosztuje nas tz kultura???? czy wszyscy chodzą jak procent korzysta?a na stadiony hale to ludzie od macochy -przeciez sport uprawiają młodzi a dziadki babcie chodzą do teatru [większośc].Będzie stadion będzie drużyna na miarę minimum 1 ligi .Jak mają takie wiochyKolejarz Stróże,Termalika Nieciecza ,Olimpia Grudziądz .czy ,Inne mniejsze miasteczka .Każdy kibic w Polsce powie że Lublin powinien mieć minimum 1 lige
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...