Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin w sobotę zagra sparing z Turem Milejów

Utworzony przez kibic MOTORU, 7 marca 2013 r. o 17:05
10 złotych za bilet na C no pięknie przyciągacie kibiców ( zawsze były za 5 złotych ) cieszcie się tym bo i tak nikt meczu nie obejży jak tak dalej będziecie postępować z kibicami BOJKOT i tyle w tym temacie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkot trwa ? Nie można się zarejestrować na forum kibiców , cenzura ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można się zarejestrować na forum bo to kółko wzajemnej adoracji, tylko to grono wie kto jest prawdziwym Motorowcem. Też nie mogłem się tam zarejestrować mimo że na Motor chodziłem dużo wcześniej niż większość forumowiczów. W dup..e mam wasze forum..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
looblyn napisał:
Nie można się zarejestrować na forum bo to kółko wzajemnej adoracji, tylko to grono wie kto jest prawdziwym Motorowcem. Też nie mogłem się tam zarejestrować mimo że na Motor chodziłem dużo wcześniej niż większość forumowiczów. W dup..e mam wasze forum..........
Właśnie widać jaki z ciebie Motorowiec. Zawsze możesz spróbować na forum gospodyń wiejskich ..... W końcu forum Kibiców Motoru zaczęło funkcjonawać tak jak powinno. Stop napinaczom i trolom internetowym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tutaj się Szanowny Kibicu Motoru mylisz bo na trybunie zasiądzie sekretareczka Olek -największy szkodnik i pasożyt Motoru ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co grac z Milejowem jezeli juniorzy starsi z nimi wygrali... nie lepiej zagrac z juniorami starszymi? chlopaki zawsze by jakiegos doswiadczenia zlapali, a dla seniorow bylby to powaznejszy przeciwnik niz A klasowiec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje Ci kasy kliknij http://egazetka24.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...