Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Znicz Pruszków 1:2

Utworzony przez zet, 5 maja 2012 r. o 20:56
patałachy kopac kartofle a nie piłke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi piłkarze wogóle nie mają sił.Wytrzymują tylko 45minut a potem stoją w miejscu.Niestety Boguszewski zle ich przygotował do tej rundy taka jest prawda.Fakt faktem że w dziejszym spotkaniu dużą rolę pełnił niestety sędzia,który był zdecydowanie 12 zawodnikiem Znicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjebali Modesta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor : PZPN 1:2 Byłem na meczu i widziałem żenade w wykonaniu sędziego !!! Mimo że boczny pokazywał spalonego co spowodowało brak reakcji naszych obrońców, główny uznał bramke. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Drukowanie przeszło wszelkie granice !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie czujecie lanserzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędziowie z Podkarpacia to są MĘDY dla drużyń Lubelskich czytajcie wpisy przez 4 lata Greń Stęchły ,Gawron i wszystko jasne.Noże warto zareagować w PZPN aby te mędy nie gwizdały meczów z drużynami lubelskimi .Górnik Łęczna ,Bogdanka ,Motor .Oby Gawrony z Mielca nie londowały na lubelskich stadionach.Oglondałem mecz na tv internetowej bramka ze spalonego katrtki czerwone za co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zrozumieć że lubelskie patałachy przegrywają mecz, ale kiedy patałach nie potrafi przyjąć na klatę przegranej to już nie tylko patałach ale patałach dziad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było do przewidzenia.Już przed sezonem wiedziałem o tym,że Motor zostanie bezwzględnie wyeliminowany z walki o I ligę bo taaaaakie transfery jakich dokonano w przerwie to nawet nie gwarantują utrzymania w II lidze a co dopiero spełnienie marzeń o I lidze.Gdyby niezdobyte punkty w poprzedniej rundzie to teraz Motor dzielnie walczyłby z tym składem "gieniuszy piłkarskich" jedynie o utrzymanie.Wypada teraz domęczyć do końca zezonu i cały ten zespół skierować do "Klubu Kokosa" tak jak to zrobił Wojciechowski w Polonii,żeby sami zrezygnowali z kontraktów a zainteresować się piłkarzami bo zmiany trenerów niewiele dadzą skoro piłką na boisku bawią się niewydolne fizycznie panienki ze spętanymi nogami ale posiadające wygórowane opinie o sobie.Zarząd Motoru niech Guardiolę zatrudni bo jest wolny od wczoraj a też z tym towarzystwem kiepskim piłkarsko a drogim finansowo nic nie zrobi co najwyżej wykończyliby go doprowadzając do zawału serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajace Motor niema pieniedzy zeby grac wyzej.w 1lidze trza jezdzic po calym kraju,a w 2 tylko wschód.a pozatym brak pilkarzy brak trenera na trza kase a skad brać jak niema sponsora a miasto sie wypieło.wiec mordy zamknać cwele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie da zmiana trenera , jeszcze na dodatek Sawa co szkolił nędzną tez Wisłę Puławy!!!!Tu potrzeba mocnego trenera, i 70% jest do wymiany kadry, Boguszewski nasprowadzał te [gwiazdy]i drugra runda jest kompletnie zrujnowana!!!!widziałem pare treningów Motoru haha,oni tam nic kompletnie nie robią, truchtem sobie biegaja i kopia jak dzieci do siebie piłkę!I to ma myc trening?Jaki trening taka gra, wstyd za ten klub, a kopaczy to powinno sie przekopac u nich w szatni za brak walki i mobilizacji!!!Wypad gwiazdy z naszego klubu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO RKS napisał:
Pajace Motor niema pieniedzy zeby grac wyzej.w 1lidze trza jezdzic po calym kraju,a w 2 tylko wschód.a pozatym brak pilkarzy brak trenera na trza kase a skad brać jak niema sponsora a miasto sie wypieło.wiec mordy zamknać cwele
Wypada jeszcze dodać,ze z kibicami prezentujacymi tak żenująco niski poziom umysłowy,to wstyd by było po Polsce jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOZESZ TYLKO NA FORUM ŚMIECIU SZCZEKAĆ .PRZYJDZ NA STADION I TO POWIEDZ INTERNETOWY BOHATRZE ,RYJ CI SKOPIE BURAKU.MOZECIE NAS NIENAWIDZIEC WYSTARCZY ZE SIE BOICIE.ŚLASK DZIS MISTRZOSTWO A WIECZOREM LIBACJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle zaniżona liczba kibiców, ludzi tyle samo mniej więcej co na stadionie w Puławach tydzień temu(jakieś1500). Tam napisaliście 2500 a u nas 1000..... Co do samego meczu to nie skomentuje nawet zachowania sędziego głownego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się zamknąć w końcu ten szmaciarski klub. Wstyd i hańbę dla miasta Lublina. Klub którego wizytówką jest strój galowy w postaci pięknych dresów z bazaru. Miasto nie powinno dawać na to nawet 50 groszy. I mam nadzieję, że w przyszłym roku nie da. Nie z moich podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Merc nastepny ujadacz szmata cie urodzila i powinna utopić.wpadnij na mecz i powiedz mi to w twarz ,chyba ze jestes bohaterem za klawiatury sku***elu.MOTOR JEST BYL I POZOSTANIE a twoje marne podatki (ciecia parkingowego)i tak gówno daja .a miasto wojewodzkie powinno reklamowac miasto w kraju i wspierac sport,ale te tluste urzedasy napychaja portfele zamiast robic cos dla ludzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z Sawą napewno wiele więcej nie pograją bo to co on robił treningi w Wiśle... to ludzkie pojęcie przechodzi. gierka i kilka strzałow na bramke, zero taktyki i kondycji. Życzę powodzenia Motorowi z tym trenerem, bo nic dobrego nie widzę!Pozdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuje MOTOR LUBLIN ten klub od 45 lat,ale to co wczoraj widziałem [TV LUBLIN internetowa] kibice poprzez przyzwolenie IDIOTY NIBY KIBICA który przeskakuje płot dosc wysoki ZERO REAKCJI pozostałych KIBICÓW telewizja Internetowa pokazuje to na całej POlSCE .Lepiej mieć 500 prawdziwych kibiców iniz 3 tys i w tym kilku GŁUPKÓW idiotów jak nie petarda to skok przez płot z butelko sędia przerywa mecz i WY KIBICE to TOLERUJECIE .Ochrona powinna mieć sikawki z farbo tak ja armatki wodne aby ten ham nigdy nie ujzał stadionu -OCHRONA MOTORU DNO za co Ci panowie biorą kase czy społecznie pracują??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Rks napisał:
MOZESZ TYLKO NA FORUM ŚMIECIU SZCZEKAĆ .PRZYJDZ NA STADION I TO POWIEDZ INTERNETOWY BOHATRZE ,RYJ CI SKOPIE BURAKU.MOZECIE NAS NIENAWIDZIEC WYSTARCZY ZE SIE BOICIE.ŚLASK DZIS MISTRZOSTWO A WIECZOREM LIBACJA
po pierwsze nie ma tam czego oglądać, a po drugie po co ma się spotykać z mięśniakiem bez mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo wara od Motoru psie,jak zes jest cwelu pusty deb*** to milcz niemajacy pojecia.widly w reke i do gnoju.matkojebco pierdo.lony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dres już mama uprała? Biały kaszkiet na bazarze zakupiony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...