Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor musi grać w niedzielę

Utworzony przez WGW TYLKO GÓRNIK, 30 lipca 2009 r. o 13:29
Wielcy chuligani z Motóru wybieracie się na wyjazd ? Lech czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my przynajmniej jezdzimy a takwogole topewnie masz tyle wspolnego z wgw co prostytutka z dziewictwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry jesteś, byłem na waszym meczu z Widzewem, nieźle was pogonili. Ty pewnie widziałeś to w telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty wogole piszesz tak dla twojej informacji to chodze na mecze i zaliczam niektore wyjazdy fajny nick masz nieladnie podszywac sie pod pewna Grupe[WGW] chamie ze swidnika jakbys mial cos wspolnego z WGW to bys wiedzial jak jest miedzy MOTOREM I WGW nara internetowy pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Łęcznej i dlatego mam gdzieś Motór. To że działamy razem we Wschodniej Hordzie nie zmienia faktu, że jesteście mocni w gębie i szybko uciekacie przed innymi. Wybieram się w niedzielę na Widzew więc zobaczymy jacy jesteście mocni. Tym bardziej że słyszałem, że nie jedziecie na Flotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez sie wybieram na ten mecz ale jakmyslisz ze sprowokujesz mnie do wrzucania na WGW to jestes w bledzie tak na marginesie jakbys mial cokolwiek powtarzam cokolwiek wspolnego z WGW to bys tak niepisal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie deb***ne komentarze niby kibiców Motoru, klub taki nie może mieć żadnych perspektyw, chyba że w okręgówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli ja jestem niby kibicem to ty jestes niby czlowiekiem spoleczniaku a na razie jestesmy w 1 lidze i nigdzie sie stad nie wybieramy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...