Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor – Orlęta 4:0. Nowak show na Arenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2017 o 19:08 Powrót do artykułu
MOTOR - chamy 4:0
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Relacja z meczu jest, ale tabeli to nie można uaktualnić?
0
Jak ja marzę, żeby kiedyś MOTOR - łęcna 4:0
0
Panowie piłkarze szanowni jeżeli jeszcze nie załapaliście że gracie przedewszystkim dla siebie to olewajcie i nie gryźcie trawy w każdym meczu,także tym na wsi.W tym sezonie przekonacie się co się stanie z klubem jeśli nie awansujecie na własnej skórze.
0
w koncu motor tam gdzie byc powinien!!
0
chamy - radzyn 4-0
0
parafiaszarowola.pl
0
Jak ja marzę, żeby kiedyś MOTOR - łęcna 4:0 Daj wam Bobrze. I to nawet w przyszłym sezonie...w lidze okręgowej,tam wasze miejsce.
0
Gratulacje dla Motoru oby tak do konca sezonu
0
0
Brawo motor !!!! Dzięki Konrad ... 
0
MOTOR - chamy 4:0 byuashhshshahhahahahahahaha
0
te parafia powiedz coś ciekawego ty kmiocie
0
chama trzeba lać, jak przed wojną
0
No nareszcie gratulacje, przy tej kasie i kibicach i presji, ale za tydzien wpie...w lsw, moje marzenie
0
Te k...z pisu daly wam 160 miejsc najazd na lsw razy 10 dawac chlopy lbn czas juz zakonczyc milicyjno-pisowa dominacje
0
Parafia Szarowola zaprasza wszystkich sympatyków Motoru-Spartakusa na mszę dziękczynną na 11.30 .Będziemy dziękować za cud jaki miał miejsce na Arenie Lublin.Szczegóły na parafiaszarowola.pl
0
Czekam kiedy kopacze z "Motoru" znów obstawią w STS-ach.....
0
Gratulacje  z  Pń dla Motoru wreszcie na 1 miejscu ,tego nie wolno oddać do końca sezonu
0
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: