Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor: Walne zebranie przerwane

Utworzony przez DeXter, 17 marca 2009 o 21:50
Jakie osoby, miały wejść ale nie weszły bo wyszły? tajemnica jakaś? wiem ale nie powiem? O co kaman
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyszły gdy zorientowały się jak to wszystko z bliska wygląda. Wprawdzie w ostatniej chwili ale ostatecznie szczęśliwie to się dla nich skończyło.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyszły gdyż chciały zachować twarz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Najciekawszym elementem była dyskusja, która nie zawsze dotyczyła spraw wyborczych. Pytano o ważne kwestie związane z firmą "The Face", która pobrała od klubu 7500 zł i nie wywiązała się z przygotowania platformy medialnej. Wiele wątpliwości budzi umowa, podpisana przez Tomasza Chmurę, który po raz kolejny działał na szkodę klubu i nadwyrężył zaufanie kibiców. Dyrektor Szkutnik deklaruje wyjaśnienie sprawy, my również poświęcimy tej kwestii oddzielny materiał." Lub.Sport
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powiększenie zarządu gdy nie ma pieniędzy w klubie to nietrafiony pomysł.Z reguły to się nie sprawdza.Do pracy są 2-3 osoby,a reszta przygląda się z boku i efekt jest taki, że nie wie jakie umowy zawierał prezes.Łatwo natomiast w tak licznym gremium rozmyć odpowiedzialność.jeśli chodzi o nowych sponsorów to skoro gościo nie był w stanie nawet się przedstawić i grzecznie usiedzieć 2 godziny tylko zaczął robić sceny i wychodzić to świadczy o tym że nie miał żadnego pomysłu na funkcjonowanie klubu. do zarzadu powinny kandydować osoby które posiadają:Duże i sprawdzone praktycznie umiejętności z zakresu np. zarządzania,finansów, foundrisingu czy piłki nożnej i mają mnóstwo czasu do poświęcenia się działalności w klubie lub maja środki, które są w stanie zainwestować w klub lub stoi za nimi sponsor,który takie środki wyłoży.jeżeli nie spełniają tego warunku tylko oszukują Klub.Co do zaś tego projektu kart, to zarząd wykazał się małą operatywnością. Abstrahując od samego pomysłu, który myślę,że średnio by wypalił to płacenie firmie konsultingowej 40 tys. za sporządzenie wniosku,z którego nie wiadomo czy byłyby pieniądze to spora rozrzutnośc.W takim wypadku należało poszukiwac doradcy,który zgodziłby sie opracowac projekt za tzw. premię za sukces.Znaczy to tylko tyle,że firma pisze wniosek,a klub składa i jeżeli dostanie dotację to wtedy wypłaca firmie premię,a nie przed uzyskaniem środków,bo jak nie uzyska to tylko straci na projekcie 40 tys.mam nadzieje że 1-2 z tych Panów którzy mienili się przyszłymi sponsorami powróci za miesiąc i nie uciekną jak promowana przez kurier PSP o której już wszyscy zapomnieli.osoby którym na sercu jest dobro klubu nie powinny się bać tego że kibice patrzą im na rece jeśli chodzi o kwestie finansowe. INAUGURACJA RUNDY NA ZYGMUNTOWSKICH: MECZ MOTOR LUBLIN - GKS Jastrzębie 28 MARCA godz. 15:00
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: