Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpopularniejsza drużyna Lubelszczyzny – "Wiosna 2010". Amator rządzi w regionie

Utworzony przez CIEKAWSKI, 1 lipca 2010 o 18:20
Co to jest ta Huczwa ? Dziennik tego typu konkursem sięgnął dna
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CIEKAWSKI napisał:
Co to jest ta Huczwa ? Dziennik tego typu konkursem sięgnął dna
Do Dzinnika wschodniego!!!! Szanowni dziennikarze- nie mam pojęcia skąd wzieliście opinie kibiców amatora ??????!!!!!!! Bo jestem pewien że sa to opinie wymyślone przez panów dziennikarzy . Ktorzy nie po raz pierwszy ''błysneli" swoją ''INTELIGĘNCJĄ" Najlepiej Będzie jak nie będziecie pisali głupot!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteście ... a dalej niech każdy sam sobie dokończy zdanie - POZDROWIENIA dla beznadziejnej gazety jaką jest Dziennik Wschodni!!!!
0
Dla niewiedzącego!!Huczwa Tyszowce to taka sama nazwa klubu jak np.Wisła Puławy.Huczwa to rzeka nad którą leżą Tyszowce po prostu( i stąd nazwa klubu).A na Twoje pytanie co to jest odpowiem że to jest Twój brak inteligencji.Wystarczyło wpisać w wyszukiwarce i....... wszystko jasne.
0
prawdziwy kibic amatora napisał:
Do Dzinnika wschodniego!!!! Szanowni dziennikarze- nie mam pojęcia skąd wzieliście opinie kibiców amatora ??????!!!!!!! Bo jestem pewien że sa to opinie wymyślone przez panów dziennikarzy . Ktorzy nie po raz pierwszy ''błysneli" swoją ''INTELIGĘNCJĄ" Najlepiej Będzie jak nie będziecie pisali głupot!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteście ... a dalej niech każdy sam sobie dokończy zdanie - POZDROWIENIA dla beznadziejnej gazety jaką jest Dziennik Wschodni!!!!
skoro beznadziejna gazeta to po co wchodzisz tutaj i czytasz? Chociaz tutaj wygraliscie:) i sedziowie wam nie preszkadzali:) hehe
0
Tak samo jest z tymi niby kibicami z Puszna którzy udzielali wywiadów do redakcji... nikt nigdy nie słyszał o takich osobach i nikt nie wie skąd one się wzięły... dziennikarze przestańcie wymyślać sobie bajki bo to jest po prostu śmieszne...
0
WSCHODNIA HORDA MOTOR & CHEŁMIANKA & GÓRNIK
0
ja wysyłam sms-y na Amatora i ja się wypowiadałem. COs Ci nie pasi?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: