Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpopularniejsza drużyna Lubelszczyzny – "Wiosna 2010". Amator rządzi w regionie

Utworzony przez CIEKAWSKI, 1 lipca 2010 r. o 18:20
Co to jest ta Huczwa ? Dziennik tego typu konkursem sięgnął dna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWSKI napisał:
Co to jest ta Huczwa ? Dziennik tego typu konkursem sięgnął dna
Do Dzinnika wschodniego!!!! Szanowni dziennikarze- nie mam pojęcia skąd wzieliście opinie kibiców amatora ??????!!!!!!! Bo jestem pewien że sa to opinie wymyślone przez panów dziennikarzy . Ktorzy nie po raz pierwszy ''błysneli" swoją ''INTELIGĘNCJĄ" Najlepiej Będzie jak nie będziecie pisali głupot!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteście ... a dalej niech każdy sam sobie dokończy zdanie - POZDROWIENIA dla beznadziejnej gazety jaką jest Dziennik Wschodni!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla niewiedzącego!!Huczwa Tyszowce to taka sama nazwa klubu jak np.Wisła Puławy.Huczwa to rzeka nad którą leżą Tyszowce po prostu( i stąd nazwa klubu).A na Twoje pytanie co to jest odpowiem że to jest Twój brak inteligencji.Wystarczyło wpisać w wyszukiwarce i....... wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy kibic amatora napisał:
Do Dzinnika wschodniego!!!! Szanowni dziennikarze- nie mam pojęcia skąd wzieliście opinie kibiców amatora ??????!!!!!!! Bo jestem pewien że sa to opinie wymyślone przez panów dziennikarzy . Ktorzy nie po raz pierwszy ''błysneli" swoją ''INTELIGĘNCJĄ" Najlepiej Będzie jak nie będziecie pisali głupot!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteście ... a dalej niech każdy sam sobie dokończy zdanie - POZDROWIENIA dla beznadziejnej gazety jaką jest Dziennik Wschodni!!!!
skoro beznadziejna gazeta to po co wchodzisz tutaj i czytasz? Chociaz tutaj wygraliscie:) i sedziowie wam nie preszkadzali:) hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo jest z tymi niby kibicami z Puszna którzy udzielali wywiadów do redakcji... nikt nigdy nie słyszał o takich osobach i nikt nie wie skąd one się wzięły... dziennikarze przestańcie wymyślać sobie bajki bo to jest po prostu śmieszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSCHODNIA HORDA MOTOR & CHEŁMIANKA & GÓRNIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wysyłam sms-y na Amatora i ja się wypowiadałem. COs Ci nie pasi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...