Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpopularniejsza Drużyna na Lubelszczyźnie – "Wiosna 2010"? Dużo ruchu w Popkowicach

Utworzony przez Tylko Motor, 29 marca 2010 r. o 16:52
Ludzie, szkoda Waszej kasy! To naciągacze ! Bierzcie przykład z Kibiców Motoru,którzy olewają takie zawody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Motor napisał:
Ludzie, szkoda Waszej kasy! To naciągacze ! Bierzcie przykład z Kibiców Motoru,którzy olewają takie zawody.
Zgadzam się w 100%. To tak jakby chujowy piekarz wypiekał mało zjadliwą chałę i próbował naganiać klientów wpychając każdego dnia do buły stówę. Weżta się lepiej za trenowanie i rozsławiajta wichury dobrymi wynikami a nie głupawym gnieceniem komóry. A wy pismaki zacznijta wreszcie pisać tak żeby oddalić widmo bankructwa i żebyśta sie nie musieli ratować tymi loteriami i czerpaniem kasy z niskich pokładów głębokiej prowincji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się--NACIĄGACZE DO POTĘGI en-TEEEEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze coś--wyślesz choćby jednego sms-a i będziesz dostawał durne sms-y z namową do brania udziału w dalszych deb***nych konkursach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor niby ulewał ale do finału doszedł gdzie po drodze wszystkich rozwalał a finale raptem zabrakło mu z 500tset głosów aby wygrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosowałem w zeszłym roku i dostawałem sporo takich bzdurnych smsów...ale napisałem do nich i zaraz mnie wyłączyli z tych smsów...można??? Można !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni sobie normalnie z was jaja robią........to taki specyficzny rodzaj ironii, charakterystyczny dla dziennikarzy "D.W" Przypomina to występy takiego beztalencia w "Szansie Na Sukces" - nie ma nic albo bardzo mało do zaoferowania, a pcha się przed kamerę, często robiąc z siebie pośmiewisko. No bo weźmy jak to brzmi najpopularniejsza drużyna Lubelszczyzny Ruch Popkowice... pewnie tak samo jak ten szczerbaty Zenek fałszujący przed kamerą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...