Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowi trenerzy w Dąbrowicy i Bełżycach

Utworzony przez Fanatik, 5 maja 2014 o 16:15
Sokół Konopnica ma dwóch  tzw "trenerów" i  trzymają się mocno stołków a wyników, jak nie było tak nie ma   :(  ale kasa się zgadza 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Unia upadła ok... ale dlaczego TĘCZA? ;] Tyle nazw do wyboru a oni TĘCZA ;))))))))))))
0
W Dąbrowicy super jest boisko...
0
Do "niegej" masz rację!!! Część kibiców upomina się o naszą nazwę czyli UNIA!!! Tęcz jest dla nas obcym klubem i NIGDY NIE BYŁO I NIE BĘDZIE NA NIEJ DOPINGU!!!
0
Nie ma Uni B-CE bo fujary grac nie umieją tylko kasa i kasa, zaangazowanie chłopaków z Zagórza i oklolic pozwoliło na utworzenie Tęczy, jeszcze jakby mieli swoje boisko to by było mistrzostwo szacun dla Tęczy
0
No jak to dlaczego? To nie wiesz czyim znakiem jest tęcza???
0
Ta cała tęcza-co to jest?W Bełżycach tylko UNIA!!!
0
Pietras-ten bez szkoły?ale jaja,jeszcze większy laik
0
Ale dlaczego laik? Chłopaki są młodzi, rozwojowi i jak chcą sięgać po infoamcje o przygotowaniach których w książkach i w necie jest do groma to może się udać... pisze to jako nie kibic Tęczy...
0
byłem na meczu w Dęblinie  i zauważyłem ,że Pietras wpuszcza bardzo młodych zawodników , wszedł taki młody chłopaczek w ok.80 minucie i dla mnie pozytywnie się zaprezentował , brawo to się chwali ! :)
0
to syn byłego trenera:)  
byłem na meczu w Dęblinie  i zauważyłem ,że Pietras wpuszcza bardzo młodych zawodników , wszedł taki młody chłopaczek w ok.80 minucie i dla mnie pozytywnie się zaprezentował , brawo to się chwali ! :)
to syn byłego trenera tęczy:0)  
0
Unia upadła ok... ale dlaczego TĘCZA? ;] Tyle nazw do wyboru a oni TĘCZA ;))))))))))))
  Bo Tecza Belzyce to tak naprawde gra na licencji Teczy Zagorze - A-klasowego zespolu, ktory istnial od 2005 r.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: