Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogniwo Wierzbica - Hutnik Ruda-Huta 0:0, wyniki chełmskiej okręgówki

Utworzony przez CeKa, 1 maja 2013 o 23:52
Granica powinna podziękować sędziemu Michalskiemu , bo to on wygrał mecz za nich , podyktował im niesłusznie karnego a brat miał 4-5 karnych pewnych , których nie zagwizdał , jaka tu logika...?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brat co mecz to karnych szuka. Tak to nie awansujecie!
0
a teraz pan prezes St. L. zadzwoni do swoich wysoko postawionych kolegów w jednej z partii politycznych i załatwi panu sedziemu zesłanie na "białe niedźwiedzie". Alez ten pna Stanisław to ma znajomych. i "duchowne osoby" tez dobrze zna. No wiem po prostu, że sedziemu zakończy karierę.
0
Pan L... to już nigdy nie usiądzie na ławce takiego buraka to ja nie widziałem dawno, co piłka w polu karnym to karny on to się na burakach może zna a nie na piłce.
0
STASIU OLEJ TE GŁUPIE WPISY DLA NAS JESTEŚ BOGIEM
0
Dobrze że wy się znacie pajace z Dorohuska , cieszcie się że pan Sawa załatwił wam ten mecz
0
WRÓBELEK napisał:
STASIU OLEJ TE GŁUPIE WPISY DLA NAS JESTEŚ BOGIEM
Jeśli masz co ś do powiedzenia to powiedz i podpisz się za mnie nie musisz się podawać. Mariusz Wróbel
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: