Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłkarze Motoru będą mogli liczyć w Tarnobrzegu na doping. Kibice z Lublina dostali 400 biletów

Utworzony przez LPU, 10 października 2012 r. o 13:30
Motor może puscić bąka... Lanie od Siarki kto się zakłada??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Giezek? Ten pijaczyna? Juz jeden pijaczyna z gazety Kuriera byl prezesem!???To ja juz wole sekretarke!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne...według kibiców którzy zbierają zapisy na wyjazd otrzymaliśmy 500 biletów... zapraszam Pana dziennikarza do sprawdzenia informacji bo za to bierze Pan pieniążki, niby nie jest to znaczna pomyłka ledwo 100 biletów ale bądźmy rzetelni w tym co robimy. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekretarka co ty bredzisz jakie 400? Ponad 450 już jest zapisanych !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Giezek rodzina z Dębińskim, Dębiński serdeczny kolega Bąka, kto będzie rządzil klubem? No kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Giezek? Ten pijaczyna? Juz jeden pijaczyna z gazety Kuriera byl prezesem!???To ja juz wole sekretarke!
Tam każdy jest pijakiem, więc..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaś słyszałem,że stanowiskiem zainteresowany jest toruński biznesmem Teddy Ridzik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...