Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłkarze Motoru Lublin odwiedzają uczniów w szkołach

Utworzony przez rafalski, 21 maja 2012 o 09:00
Kto to takie odpady przedstawia w szkole!!! Młodzi piłkarze powinni uczestniczyć w tego typu akcjach.A nie ten brazylijski śmieć i odpad co już tyle siedzi w naszym kraju(nieskończenie wiele klubów) i blokuje miejsce zdolnej młodzieży.To skandal kto na to pozwala Cały zarząd Motoru Lublin s.a to zarząd Motoru Lublin s.a bis !!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mnie interesuje dlaczego takie sławy jak Koczon i Ptaszyński nie udzielają się w szkołach. Brzydzą się dzieci, czy się boją kompromitacji, a może są już tak wielkimi gwiazdami, że im to lata. Denne buraczyska. Pewnie siedzą u fryzjera i kosmetyczki i czasu nie mają, tym bardziej, że jest kolejka do solarium.
0
buhahaha Ptako nie chodzi bo ma za małego nawet na podstawówkę
0
Plus za akcje!!!
0
A kim oni niby są, że takie akcje się organizuje? Gwiazdy 2 ligi wschodniej? hahaha na podwórku nie jednego lepszego od nich widziałem. Chyba, że to akcja dzieci piłkarzom, a nie piłkarze dzieciom, bo co tym dzieciom mają zaprezentować? Żel na włosach?
0
w naszej szkole i innych był też trener Boguszewski a ten Sawa spijacz śmietanki po innych dzieci nie lubi
0
uzyskać potwór bije Słuchawki studyjne z http://www.studio-earphone.com , to jest tak super, bardzo dobra jakość, wysokie headpones wydajności, ktoś chce kupić też? przejdź do tej strony, to 100 gwarantowana, Darmowa wysyłka ... ...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: