Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podlasie - Stal Mielec 4:0, remis Orląt w Nowej Sarzynie

Utworzony przez FKS, 5 maja 2012 r. o 20:07
cieszscie sie do jutra, do godziny 19 ) a za tydzien, ostry wpier*** u nas ) moze przyjedziecie co Świdnika com??)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmietnik ....... Biała wam da taki łomot że się nie pozbieracie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do FKS! Szkoda gnojku ze tacy jak ty potrafia tylko prowokowac na internecie. Chodze na mecze i wiem, ze poza wulgaryzmami nie potraficie nic dobrego dla klubu zrobić. Tacy jesteście mocni i sklonni do konfrontacji a kiedy grupa dzieciakow z Łecznej pogonila was na naszym stadionie to uciekaliscie gdzie pieprz rosnie.Zraziliscie do siebie kibicow z calego regionu i na transparcie piszecie, ze jestescie przez wszystkich "znienawidzeni" czy to dziwne. Prawdziwi kibice Avii odcinaja sie od waszych zachowań gdyż przynosicie wstydb naszemu zaslużonemu klubowi i to tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
avia to dobry klub ale myślę że będzie wyrównany mecz a co do kibiców to macie samą guwnazerię a nie kibiców was nawet gnoje z łęcznej i z motoru przegnali hahahhah ahahahahaha my to chełmiance flagi na meczach próbowaliśmy wałować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy się cieszyć ze na czele są 2 drużyny z okręgu lubelskiego oby 1 udało się awansować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja powiem tylko Avia 24 bramki Podlasie 41 .... cos tu nie gra.. a na ta chwile mamy tyle samo pkt.. mam nadzieje, ze tydzien wygra po prostu lepszy przyznam sie ze duzemu miasto z naszego regionu a wiec Białej Podlaskiej bardziej by sie przydal awans do 2 ligi niz wlasnie mniejszemu Swidnikowi, gdzie jest blisko Lublina,w Bialej jest parcie na sport, tutaj ludzie marzą by ogladac go na jak najwyzszym poziomie.. ale jak to bedzie zobaczymy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie po co to napinka na forum na stadionie udowodnijcie która ekipa kibicowsko jest silniejsza, moim zdaniem ekipy Avii i Podlasia wypadają dość blado na tle kibiców z obecnej II ligi, ale w przpadku awansu życzę im wiernych kibiców zaliczająych wyjzdy i wystawiających liczny młyn u siebie. Jeśli chodzi o sprawę awansu to realnie biją się o niego 4 zespoły, pozostało jeszcze 6 kolejek wiele może się zdarzyć oby w ostatecznym rozrachunku z awansu cieszyło się Podlasie złapali wiart w żagle i prezentują fajny futbool.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic ze Swidnika napisał:
Do FKS! Szkoda gnojku ze tacy jak ty potrafia tylko prowokowac na internecie. Chodze na mecze i wiem, ze poza wulgaryzmami nie potraficie nic dobrego dla klubu zrobić. Tacy jesteście mocni i sklonni do konfrontacji a kiedy grupa dzieciakow z Łecznej pogonila was na naszym stadionie to uciekaliscie gdzie pieprz rosnie.Zraziliscie do siebie kibicow z calego regionu i na transparcie piszecie, ze jestescie przez wszystkich "znienawidzeni" czy to dziwne. Prawdziwi kibice Avii odcinaja sie od waszych zachowań gdyż przynosicie wstydb naszemu zaslużonemu klubowi i to tyle.
człowieku pier***nij sie w leb bo piszesz głupoty, pikniu za dyche.wstyd klubowi?? ahahha to czego mamy taki dobry kontakt z zarządem, a przede wszystkim z kopaczami???? powiedz mi deb***u bez szkoly.gowno wiesz o kibicowaniu a sie udzielasz sory moze mnie ponioslo, ale taka prawda jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlasie to tak jak Puławy dla nich byłby historyczny awas -ja osobiście cieszę gdy drużyna z okręgu lubelskiego awansuje ,ale najwiekszym zagrożeniem jest Siarka dlatego czekajmy do ostatniej kolejki -przykład Legia apetyt medialny miała ma Bogdanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlasie to tak jak Puławy dla nich byłby historyczny awas -ja osobiście cieszę gdy drużyna z okręgu lubelskiego awansuje ,ale najwiekszym zagrożeniem jest Siarka dlatego czekajmy do ostatniej kolejki -przykład Legia apetyt medialny miała ma Bogdanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście napinka jest bezsensowna ani Avia ani Podlasie raczej nie miało spięć miedzy sobą,więc pomyslcie zanim cos napiszecie głupiego.Fakt jest taki że Biała i Świdnik są w czubie tabeli i mecz na pewno będzie zacięty ale o 6 pkt.Zostało jeszcze 6 kolejek i wszystko może się wydarzyć.Liczę na świetny mecz,i sportowe zachowanie kibiców.I jako kibic Podlasia na 3 pkt a jak będzie zobaczymy.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic ze Swidnika napisał:
Do FKS! Szkoda gnojku ze tacy jak ty potrafia tylko prowokowac na internecie. Chodze na mecze i wiem, ze poza wulgaryzmami nie potraficie nic dobrego dla klubu zrobić. Tacy jesteście mocni i sklonni do konfrontacji a kiedy grupa dzieciakow z Łecznej pogonila was na naszym stadionie to uciekaliscie gdzie pieprz rosnie.Zraziliscie do siebie kibicow z calego regionu i na transparcie piszecie, ze jestescie przez wszystkich "znienawidzeni" czy to dziwne. Prawdziwi kibice Avii odcinaja sie od waszych zachowań gdyż przynosicie wstydb naszemu zaslużonemu klubowi i to tyle.
Nie grupa dzieciakow ale uklad hooliganów Łęczna-chełmianka-Motor...Ja osobiście nie mam nic do Podlasia gdyż to prawdziwie polski klub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...