Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogoń Siedlce – Motor Lublin 3:3, odrobili trzy gole straty!

Utworzony przez mateusz siedlce, 17 września 2011 r. o 19:35
Oglądałem mecz na żywo i muszę powiedzieć że Motorowcy zagrali naprawdę świetne spotkanie! Bardzo szybko stracili 3 bramki ale nie wynikały one z przewagi Pogoni, bo Motor od samego początku przejął inicjatywę i atakował (słupek w pierwszych minutach). Bramki były wynikiem szybkich kontr i niefrasobliwości bramkarza, który - w mojej opinii - zawalił dwie bramki. W drugiej połowie Motor niepodzielnie rządził na boisku i Siedlce muszą być zadowolone z tego jednego punktu. Bardzo podobała mi się gra Motoru, nie było żadnej przypadkowości, byli bardzo dobrze zorganizowani. Wielkie serce i naprawdę niezłe umiejętności, myślę że naprawdę możecie powalczyć o niezły rezultat w tym roku. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateusz siedlce napisał:
Oglądałem mecz na żywo i muszę powiedzieć że Motorowcy zagrali naprawdę świetne spotkanie! Bardzo szybko stracili 3 bramki ale nie wynikały one z przewagi Pogoni, bo Motor od samego początku przejął inicjatywę i atakował (słupek w pierwszych minutach). Bramki były wynikiem szybkich kontr i niefrasobliwości bramkarza, który - w mojej opinii - zawalił dwie bramki. W drugiej połowie Motor niepodzielnie rządził na boisku i Siedlce muszą być zadowolone z tego jednego punktu. Bardzo podobała mi się gra Motoru, nie było żadnej przypadkowości, byli bardzo dobrze zorganizowani. Wielkie serce i naprawdę niezłe umiejętności, myślę że naprawdę możecie powalczyć o niezły rezultat w tym roku. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Dzięki za relację - potwierdza się, że Motorowi pilnie potrzeba jakiegoś przyzwoitego bramkarza, który przynajmniej nie będzie popełniał jakichś kardynalnych błędów, jak często robią Oszust czy Styżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateusz siedlce napisał:
Oglądałem mecz na żywo i muszę powiedzieć że Motorowcy zagrali naprawdę świetne spotkanie! Bardzo szybko stracili 3 bramki ale nie wynikały one z przewagi Pogoni, bo Motor od samego początku przejął inicjatywę i atakował (słupek w pierwszych minutach). Bramki były wynikiem szybkich kontr i niefrasobliwości bramkarza, który - w mojej opinii - zawalił dwie bramki. W drugiej połowie Motor niepodzielnie rządził na boisku i Siedlce muszą być zadowolone z tego jednego punktu. Bardzo podobała mi się gra Motoru, nie było żadnej przypadkowości, byli bardzo dobrze zorganizowani. Wielkie serce i naprawdę niezłe umiejętności, myślę że naprawdę możecie powalczyć o niezły rezultat w tym roku. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wyciągnąć wynik... robi wrażenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, oby tak dalej. Mając w perspektywie stadion jest nadzieja, że Lublin wyjdzie z marazmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziekowania dla Kochanego Motoru Lublin -podniesli się z kolan brawp brawo .Podziękowania dla kibica internauty pana mateusz z Siedlec za opis meczu dziekuje kibicowi za opis oglondany w tv regionalnym brawo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie coś drgneło w MOTORZE oby nasze władze zadbały tak jak w innych miastach o liczące się kluby ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor w ligowej czołówce na początku sezonu ... Serce rośnie!Ciekawe , kiedy rozpocznie się budowa stadionu i jak wygląda kwestia sponsorów dla piłkarzy Motoru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem szczerze że bardzo wątpiłem w nowego prezesa Kozłowskiego. nie wiem na jakich zasadach ale pierwszy sponsor Perła już jest.(niedługo bedzie można pić piwko na meczach wiec za bardzo nie mieli wyjścia) na stadionie w miarę spokój.naprawdę można bez obawy przyjść na mecz ( nie miejmy złudzeń bluzgi są na meczach w każdym mieście) jeszcze tylko zrobić lepszą reklamę na mieście i bedzie dużo kibiców na meczu (choćby z ciekawości jak zagra motor i odzyskamy przynajmiej pierwszą ligę na którą to miasto zasługuje. .........Motor RKS........Był będzie jest Motor RKS. .....ale Kochając Motor jestem również ciekawy jak bedzie grała Lublinianka trzymam za Was kciuki niech Lubelskie Kluby pnął sie w tabelach tylko wyżej. Pozdro Kibicie ( z ominięciem afi bo to sami napinacze ) reszta niech zjednoczy aby piłkarsko lubelszczyzna rosła w siłę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bryła napisał:
powiem szczerze że bardzo wątpiłem w nowego prezesa Kozłowskiego. nie wiem na jakich zasadach ale pierwszy sponsor Perła już jest.(niedługo bedzie można pić piwko na meczach wiec za bardzo nie mieli wyjścia) na stadionie w miarę spokój.naprawdę można bez obawy przyjść na mecz ( nie miejmy złudzeń bluzgi są na meczach w każdym mieście) jeszcze tylko zrobić lepszą reklamę na mieście i bedzie dużo kibiców na meczu (choćby z ciekawości jak zagra motor i odzyskamy przynajmiej pierwszą ligę na którą to miasto zasługuje. .........Motor RKS........Był będzie jest Motor RKS. .....ale Kochając Motor jestem również ciekawy jak bedzie grała Lublinianka trzymam za Was kciuki niech Lubelskie Kluby pnął sie w tabelach tylko wyżej. Pozdro Kibicie ( z ominięciem afi bo to sami napinacze ) reszta niech zjednoczy aby piłkarsko lubelszczyzna rosła w siłę
Panie Bryła MOTOR LUBLIN SA.Nie ma robotniczego KLUBU PRZEPRASZAM.To są zmiany o których wiedzieć musicie drodzy KIBICE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...