Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska - Ukraina 1:3

Utworzony przez Kibic, 22 marca 2013 r. o 22:52
Super, brawooooo Ukrainaaaaa. Polscy piłkarze to szmaciarze i zasłuzyli na porazke. Cieszę się że Ukraina pokazala nam gdzie jest nasze miejsce. Kibic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szmaciarze nie obrażając szmaciarzy fornalik wez sie za odśnieżanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda słów nasza reprezentacja nadaje się tylko do zbierania szczawiu z nasypów kolejowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbierania szczawiu z nasypów kolejowych hehe:D:D dobre ja ostatnio widziałam na youtube filmik jak jeden z naszych po prostu prawie przewrócił się na piłce :D jak to zobaczyłam to poczułam wstyd!! Dobrze ze w innych dziedzinach sportowych osiągamy jakieś wyniki. Po tym co pokazali boje się oglądać kolejnym mecz, aaa wszędzie w gazetach pisali, że tylko 30 minut nasi grali a reszta to dramat, aż od razu przypomniał mi się mecz z Czechami podczas euro 2012 to była dokładnie taka sama sytuacja. A na samym końcu i tak wszystko zwalą na trenera zlinczują i wybiorą następnego :D cała polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...