Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porażka Motoru na inaugurację rozgrywek, kontuzja Piotra Styżeja

Utworzony przez Ziuuum, 1 sierpnia 2010 r. o 22:21
Widzę na zdjęciu że ta kadra ma 20 ludzi, jeden już z kontuzją minimum 2 mecze, to mamy 19. A na mecz zabierają 18 przy urazach i kartkach będzie dramat z zebraniem składu na mecz. To już koniec transferów na tą rundę???? Wie ktoś??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego o Motorze = Spartakusie pisze się w zakładce I ligi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego o Motorze = Spartakusie pisze się w zakładce I ligi .
zeby takie parchy jak ty zadawaly glupie pytania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILU KIBICOW POJECHAŁO WSPIRAC SPARTAKUS ?? BYŁ BEDZIE JEST SPARTAKUS RKS !!! NA WSCHODZIE JEST TYLKO SPARTAKUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
icek twoje imie odzwierciedla kim jestes baranie !!! mnie martwi stadion przy Al.ZYGMUNTOWSKICH i brak odpowiedzialnosci za to co sie dzieje mam nadzieję ze smieszny Pan SZMIT z MOSIRem oddadzą pieniądze MOTOROWI za rozgrywanie meczów na wyjazdach bo to są dodatkowe koszta nie kalkulowane przed sezonem a jak MOSIR nie ma to Pan SZMIT Z własnej kieszonki niech płaci wtedy jestem pewien że taka sytuacja się nie powtórzy w przyszłosci!!!MOTOR się rozegra i będzie lepiej ale wtym sezonie na awans do 1 ligi nie ma co liczyc/////TYLKO MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
icek ale jesteś głupi jak ci sie nie podoba to zajmij sie palantem pozdrawiam kibiców Motorku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...