Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Promocja na napastnika. Świerczok na wylocie z Górnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2016 o 15:12 Powrót do artykułu
Świerczoka brać do Motoru!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dla kogo gra górnik?
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dla kogo gra górnik?
Dla mnie chociażby.
0
To Motoru nie stać skoro, oddają Komora to chyba pora się dogadać i mieć dobrego napastnika...
0
Świerczok za Komora!
0
to bedzie największy ubytek Jakub Swierczok
0
do milejowa tur czeka ale klub musi doplacic GKS GORNIK LECZNA
0
Wielka szkoda ale widzę  że Rybarski jet uparty smutne .Wolę mieć krombnego a dobrego piłkarza niż napastnika z nazwy.Rybarski ryzykuje on nie ucierpi ,ale klub nie wiadomo
0
swierczok moze zbyt zakochany jest aby skupic sie na pilce hahahahah
0
Do Motoru go wypożyczyć !
0
Jestem ciekawy czym Jakub Świerczok podpadł a]pyskówka b]niesportowy tryb  życia c]olewanie klubu trningu .Górnik wyłożył dużą  kase na Świerczoka i teraz chciałby odzyskać jeżeli głowa nie ta normalne kontrak kasa to zło dla klubu to tak ajkby ktoś chciał okraśc klub.Życzę szcęśliwego finału z Kubą dla dobra klubu on sobie poradzi
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: