Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przemysław Delmanowicz, trener Motoru: Będziemy mieli wahania formy

Utworzony przez Piotr, 19 sierpnia 2013 r. o 14:38
Wahania to ma trener....bo mecz przegrał Delmanowicz a nie drużyna.(przynajmniej powinien przyznać się do błędu , a nie szukać innych wymówek, jestem ciekaw czemu tak długo siedzial po meczu na ławce, aż cały stadion opustoszał czyżby bał się negatywnych opinii w drodze do szatni, dla mnie trener bez charyzmy).....i niestety z tym trenerem Motor nic nie ugra, dlatego im szybciej się go pozbędą tym lepiej.... a swoją drogą to ciekawe co on robi na treningach i jak przygląda się piłkarzom skoro wpuszcza Wróblewskiego który gra piach i w kolejnym meczu Brozia który nic nie wnosi do gry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję delmanowiczowi w meczu z Siarką dokonać wszystkich zmian przed rozpoczęciem spotkania nic to nie zmieni bo taki z niego trener i taktyk jak z koziej Dupa trąba PODAJ SIE DO DYMISJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzę trochę w piłce ale coś takiego co zrobił Pan prowadzący Motor Lublin ciężko skomentować. Nie zostawić sobie choćby ani jednej zmiany (kontuzje czy choćby kartki) świadczą o jakże marnym poziomie intelektualnym i merytorycznym tego Pana. Takiego wynalazka dawno w Lublinie nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieladnie panie raedaktorku. Jak nie lubisz Motoru Lublin to spadaj z działu sportowego. Jak motor przegrał nagle tabela poprawiona a cały zeszły tydzień kiedy Motor był 1 nikt nawet nie myślał o porawieniu i aktualizacji tabeli. To jest dyskryminacja PANIE WIECZOREK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wahania to ma trener....bo mecz przegrał Delmanowicz a nie drużyna.(przynajmniej powinien przyznać się do błędu , a nie szukać innych wymówek, jestem ciekaw czemu tak długo siedzial po meczu na ławce, aż cały stadion opustoszał czyżby bał się negatywnych opinii w drodze do szatni, dla mnie trener bez charyzmy).....i niestety z tym trenerem Motor nic nie ugra, dlatego im szybciej się go pozbędą tym lepiej.... a swoją drogą to ciekawe co on robi na treningach i jak przygląda się piłkarzom skoro wpuszcza Wróblewskiego który gra piach i w kolejnym meczu Brozia który nic nie wnosi do gry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrałem syna na mecz to był błąd. Ostatni raz na meczu Motoru byłem gdy grał z Lechem Poznań ładnych parę lat temu  , od tamtego czasu nic się nie zmieniło na stadionie poza klatkami tylko dlaczego dla ludzi.Jakim cudem "stadion"został dopuszczony do rozgrywek tego nie wiem. Do poziomu stadionu dopasowali się prawie wszyscy od trenera zaczynając, sędziowie i zawodnicy  także. Co dom zawodników ciężko wygrać mecz jak się stoi( Bronowicki jak przebiegł 200-300m przez ten czas co był na boisku to wszystko( czyżby imieniny).Po przechwycie piłki brak  reakcji wszyscy stoją w  miejscu (czyżby kondycja). Można powiedzieć że się czepiam ale co mam powiedzieć 10 letniemu synowi , który sam  to widzi  i zadaje pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...