Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przynajmniej siedmiu piłkarzy pożegna się z Motorem Lublin

Utworzony przez Orzel, 28 listopada 2013 r. o 11:10
Super. To teraz nasi extra juniorzy może się zalapią i za pare groszy będą trawe grysc. Dobrze ze do gryzienia trawy nie sa potrzebne umiejetnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetne posunięcia kadry trenerskiej !!!!!!! ,kto by grał za darmo!, a co do bramkarzy totalna ściema , śmierdzi to !!!! (u.....em), drewno zostaje reszte wywalić awans macie na bank z drewniakami w bramce !!!!!!!!!! , powodzenia !!!!!!!!!! na stadionach świata!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja  tam nie wiem,ja tam nie wiem ale jak byłem w rodzinnych stronach wiosną tom widział mecz juniorów OGNIWO WIERZBICA-MOTOR i wynik był...2-0! a w zeszłej jesiennej rundzie było 1-0 dla OGNIWA,to bym tak ochoczo na juniorów nie stawiał,chyba,że na juniorów ale OGNIWA :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juniorzy starsi MOTORU LUBLIN nie graja w lidze z OGNIWEM , nie jesteś zbyt zorientowany kto z kim gra i kiedy  , ostatnio mają I miejsce w swojej lidze i mają szanse na awans do CENTRALNEJ LIGI I GRAĆ O MISTRZOSTWO POLSKI ( ALE TO TAK DLA WYJASNIENIA )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już w ubiegłym  roku grali i zal było na to patrzeć wiec może lepiej niech się już nie blaznią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiepskie informacje masz kolego, juniorzy motoru byli najlepsi w województwie w ubiegłym roku.Bks-y i inne Widoki mogą si cho wać.Grali w makrolidze,z Wisłą Kr.St.Mielec,Sandecją i wiloma innymi.Lepsi wychowankowie w 2 lidze niż pseudo reprezentanci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko wychowankowie jestem za ale tezm pytanie jacy? ci którzy biegają teraz po boisku  poki co nie nadaja się nawet na A Klase. może za rok może za 2 będą gotowi ale tez nie sadze bo nie maja charakteru. kolejnych placzkow nam w klubie nie trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...