Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Mielec – Motor Lublin 3:1, kryzys coraz głębszy

Utworzony przez kibic, 27 października 2013 r. o 21:22
no właśnie znowu nie wiadomo gdzie pojechać piłka dla kibiców a u nas jak zwykle nie mogą sie dogadać no ale jak barany się dogadają. powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę na której można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć.http://tnij.org/lokalizacjatelefonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkot poraz drugi nadchodzi coraz bardziej realnie!!!!tu gra tylko sam Tataj, migalewski, hmm i kto tu jeszcze ?Team dupa, a gdzie ruszty na bebny dla kiboli?Czy aby napewno postulaty zostaly spelnione przez zarząd?Znow bedzie bojkot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres, pod którym znajdziesz darmowe doładowanie do każdej sieci (trzeba wybrać operatora): http://doladuj-za-darmo.pl/1nqo . Dzielę się, bo każdy numer można doładować tylko raz.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z gówna bata nie ukręcisz!!!! Pozdrowienia powodzenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszych minutach meczu czułem sie jak na cmentarzu. Co prawa byli kibice około 5 tys ale nie kibicowali. pare razy coś krzykneli tyle to nie był zaden doping .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie zdolnego Prezesa. Da radę. W wielu miejscach już się sprawdził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszych minutach meczu czułem sie jak na cmentarzu. Co prawa byli kibice około 5 tys ale nie kibicowali. pare razy coś krzykneli tyle to nie był zaden doping .
Zorganizowanego dopingu nie było z jednej prostej przyczyny-kibole Stali Mielec protestowali w ten sposób przeciwko decyzji wojewody podkarpackiego o zamknięciu sektora gości na mecz z Motorem Lublin.Tyle.To jedyny powód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...