Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Sanok - Orlęta 3:1, porażki Chełmianki i Tomasovii

Utworzony przez Zibi, 13 maja 2012 r. o 00:18
Chełmianka na dnie tabeli. Najgorsza druzyna w tej lidze. Myslicie ze Strumyk ma wiekszy budzet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiater rozlozyl ten klub na lopatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak prezes nie zna się na piłce a ustala skład to tak jest. Bożyk myślał, że jak fuksem wygrał w Przemyślu to już pójdzie. Poszło jak zwykle. Miejsce Chełmanki w IV lidze jak najbardziej zasłużone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje zdanie jest takie: na jesieni nasi ``Grajkowie`` zaczeli strajkować z powodu braku kasy ``nie ma sianka nie ma granka``, potem przyszla zima i w umyslach naszych graczy pozostal ten slogan , a moze się zmienił na nie ma sianka to nie ma trenowanka... i to dokładnie widac na tle innych drużyn fakt jest taki że Chełmianka jest najwolniejszym zospołem w lidze a do tego doszly kontuzje( być może też jest to skutek nie dotrenowania). Na palcach jednej reki można policzyć piłkarzy ambitnych w tym zespole...I pewnie na IV ligę tylko tacy zostaną. A reszta przejdzie np. Żmudzi , Pławanic albo innych Wiosek ( nic im nie ujmując).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecz chełmianki z Strumykiem Malwa był decydującym o pozostaniu w III lidze w mojej ocenie to już koniec szans i mamy pierwszego pewniak do spadku. Tylko trochę żal takie wioski, gminy stać na 3 ligę a 70 -tysięczne miasto w aspiaracjach niżej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRUŻYNA JEST NIE PRZYGOTOWANA DO II RUNDY! Dobrze ktoś pisze, że "Wiater rozlozyl ten klub na lopatki". Trzeba walczyć o jak najwyższe miejsce w tabeli, bo po lidze może być różnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...