Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szalone spotkanie w Chorzowie. Górnik po trzech sezonach spada z Lotto Ekstraklasy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 czerwca 2017 r. o 07:35 Powrót do artykułu
Tylko porażka lub remis zawodników trenera Leszka Ojrzyńskiego spowodowałby, że Górnik w wypadku wygranej zachowałby ligowy byt. panie red. ja nie wiem której drużyny trenerem jest p. Ojrzyński. Jak Pan pisze artykuł to niech Pan redaktor wexmie pod uwagę, zeby pisać językiem zrozumiałym ........................Lezałem w szpitalu .... i mój sąsiad był jakimś prezesem jakiegoś klubu oi powiedział ze Górnik musi spaść bo tak jest .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich "zadowolonych" ze spadku Górnika: Ludzie wy sami nie wiecie chyba co piszecie/myślicie....przecież nikt z prawdziwych kibiców Górnika (z Łęcznej i nie tylko) nie był za przenosinami do Lublina. Niestety poprzez działania "decydentów", którzy mam nadzieję zabiorą swoje zabawki i pójdą w świat Górnik grał w Lublinie. Nikt z kibiców tego nie proponował. Najprościej "ściągnąć" ekstraklasową drużynę i wmawiać ludziom, że sponsorów przybędzie. Jacy sponsorzy? Ludzie! Przecież sponsorów pokroju Azotów czy LW w naszym województwie po prostu nie ma. Nie rozumiem jak można się wyśmiewać z Łęcznej, że wiocha itp....to świadczy tylko i wyłącznie o jakimś rodzaju ograniczenia ludzi, którzy się nabijają z miejsca gdzie żyje, pracuje wiele osób....Naprawdę nie obrażajmy się wzajemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacie sie Zagłebia i Arki a tak naprawde to łeczną spuscili -kapelko,żuk i komorski(dwaj ostatni to prezydent i wice Lublina)przez realizację ich polityczno-biznesowego pseudo-projektu.Gdyby łęczna grała u siebie to by ie utrzymali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski cwoku ukradles Łęcznej klub i zespoł spadł do pierwszej ligi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie przypuszczałem, że coś mnie tak dzisiaj z rana ucieszy :)
 mnie też :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to za naszą flagę CZEREŚNIAKI ZZA STODOŁY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie spadli i teraz wszystko wróci do normy,będą grać dla 1000 ogórków w łycnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...