Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

utrzymają się w 2 lidze?

Utworzony przez niefan, 29 listopada 2007 o 23:15
jak myślicie? Motor zostanie w2 lidze w przyszłym sezonie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja wierze sie sie utrzymaja bo inaczej bedzie kaplica w miescie zaczynajac od pilki a konczac na... juz sam nie wiem na czym. miasto ktorej kladzie lage na sport to tylko chyba u nas mozliwe. Naszym honorem jest wiernosc!!
0
No Motor jak na razie ratuje honor lubelszczyzny grając w II lidze. Sam kibicuje Avii i im nie idzie najlepiej... no ale czekam na runde wiosenną. Co do Motoru to zyczę im jak najlepszych wyników.
0
Życze mu dobrze,ale Motor nie ma szans zostać w 2 lidze
0
mowi sie tyle ze bez kasy zespol sie nie utrzyma...znam chlopaka ktory mieszka w Stalowej Woli i mowil mi ze Stal od kilku lat klepie biede a jakos pilkarze potrafia zmobilizowac sie do dobrej gry...sytuacja w Motorze jest trudna...bez wsparcia finansowego ze strony lokalnych sponorow Motor czeka zapasc...na dlugie lata...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: