Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła Płock - Górnik Łęczna 1:2, wreszcie wygrana na wyjeździe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2016 o 18:33 Powrót do artykułu
w końcu. trochę fartu. Chociaż p. Sędzia akceptował agresję Wiślaków, za bardzo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GRATULACJE. JESZCZE TAK ŚLĄSK I RUCH A BEDZIE SUPER.
0
Gratulacje dla Górnika ,oby tak dalej jest szansa aby Lubelski Górnik pozostał w Ekstraklasie czekają na to ziomale emigranci ekonomiczni a nie od serca lubelskiego z całej Polski .Szczęść Boże temu regionowi w sporcie i rozwoju regionu
0
Dlaczego Cracowia nie jest na pierwszym miejscu??? Ma 61 ptk.
0
Górnik i tak spadnie,a wtedy wróci do Łęcznej tam gdzie jego miejsce.
0
Zkierował?
0
Gratulucje z Olsztyna dla Górników z Lubelskiego ,panowie tak trzymać ,ponieważ tylko o was w sporcie media pokazują i piszą .Przyklad ani o Motorzeani o Starce Koszykówka czy Pszczółce media centralne bardzo mało mówią moze trochę o Selgrosie a zatem warto pomagać Górnikom
0
No no lubelski gornik ten hary to ja nie wiem co piję buahahaahha.Może Górnik narodowy bo regionu to za mało idioto?buahah
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: