Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiślanie Jaśkowice – Motor Lublin 4:3. Obrona dziurawa jak szwajcarski ser

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 maja 2018 r. o 20:15 Powrót do artykułu
Ale wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patałachy.... Śmiech na sali. Mam nadzieje ze w przyszlym sezonie znajdzie soe ktos z jajami i rozgoni to dziadostwo. W zuzlu dalo sie to i w pilce sie da. Potrzeba tylko odpowiednich ludzi z pasja. Panowie, szkoda na was prądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż. To czekamy na jutrzejsze potknięcie Resovi a potem wygranej Chełmianki z nimi. Potem my wygrywamy z CH. Resovia znowu przegra. I wtedy będzie wszystko ok i wracamy na miejsce lidera i awansujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda przegranej. Calym sercem jetem z Motorem, czy to na dobre czy na zle, jednak sa za slabi aby wysc z grupy. Moze w przyszlym sezonie. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale janusze parafiaszarowola. Pl Wstyd to za malo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁ BĘDZIE JEST- w trzeciej lidze R K S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nadają się. Są po prostu słabi i bez ambicji. On gwiazdorzą a anonimowi piłkarze wygrywają. Kolejny stracony rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co wyzywać wszystkich od wieśniaków .Wiesniacy sprawili wam bęcki i bardzo dobrze .Teraz prosze o powtórkę w wykonaniu wieśniaków z Chełma,Sandomierza,Radzynia itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec meczu 4:3 dla Wiślan. Szkoda słów na to co wyprawiala obrona. 3 bramki po kardynalnych błędach. Gdyby dziś gral z nami dobry zespól pokroju Resovii to byłaby dwucyfrowka. Jest tylko jedna szansa na awans w kolejnym sezonie. Podwoić budżet sprowadzić zawodników tylko z 1 ligi wtedy awansujemy. Nie popieram takiego rozwiązania dlatego sugeruje Prezesowi opcje numer dwa. Kupić zdolnych mlodych chlopakow z województwa dokoptowac najlepszych z CLJ i grać. Ze 3 lata to zajmie ale przynajmniej wychowamy swoich. Po co się pchać wyżej. Teraz poza kibicami i stadionem nie mamy nic. Zespoł to wstyd dla Lublina i powod do zartow. Juz widzę jaki oklep zbiora od Chelmianki KSZO czy Orlat. Z taka forma to nawet avia bedzie groźna. Szkoda mi tych wszystkich ludzi ktorzy kilka lat na przekór wszystkiemu są z Motorem. Brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rok bendom Wielkie Derby Hetman - Motór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli CH pokona Resovie to myślę, że i z Motorem sobie poradzi, niczym w finałach PP. Jesienią w lidze też mógł być inny wynik, gdyby nie wątpliwa nieuznana bramka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schody się dopiero zaczynają a karty rozdawać będą Chełmianka i Avia. Kto wygra? Ja już mam swojego faworyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory ale nie awansuja w tym roku. (Czwarty z kolei). Resovia wszysyko wygrywa co maja a my? Ledwo co w trzebini. Teraz jakis dramat. Jak pretebdent do awansu moze tracic 4 bramki? Gieraga to juz nie ten gieraga co na poczatku. Slotwinski to nie wiem czy nadaje sie na A klase. To co robi ten gosc to dramat. Co najmnien w tej rundzie 2 mecze przez niego przegrane. Majkowski tak samo dramat. Kaczmarek Oziem Nowat Michota Socha Dziegielwski trzymaja tu jeszcze jakis poziom i walke. Reszte bym wygonil. Dla mnie dno. 3 liga do konca zycia i wieczne obietnice. Zobaczymy teraz co bedzie jak trzeba bedzie grac z chelmianka Kszo Radzyniem. Baty po 6:0. Chyba Rysiek musi wrocic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szparagus szparagus szarowola Ave
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko płacz ci pozostał leszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już czwarty rok. wymieniony prezes ( podwyżka 100% w stosunku do poprzedniego ) pensja ( z naszych podatków ) na poziomie wiceprezydenta lublina. dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slotwinski do a klasy ,lajza jestes pseudoplkarzyku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty koles tos chyba sie nawalil albo nacpal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No coz....jesli w niedziele Chelmiance uda sie wygrac z Podlasiem co nie bedzie latwe,ale jesli to w tej lidze na 6 kolejek przed koncem Chelmianka rzeczywiscie bedzie miala wszytskie karty w swoich rekach i to ona bedzie rozdawac.Zechca pomoc Resovii pomoga zechca pomoc Motorowi pomoga a jak zechca sami powalczyc o awans to beda mieli na to ogromne szanse zwlaszcza ze ostatnie 4 mecze graja z calym ogonem ligi.Bedzie ciekawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahahahaaaa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...