Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wylosowałem bilety nie mam maila od uefa

Utworzony przez Marcin, 2 maja 2011 r. o 10:36
Dzisiaj dostałam list do przelewu najlepiej że zwykłym listem, i nie wysłali go 6 maja tylko 11 maja. Jestem ciekawa czy bilety też przyjdą zwykłym listem, niech jeszcze napiszą na kopercie że są bilety i nie trzeba potwierdzać odbioru........ Smieszne......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rambo napisał:
jak mozecie odpiszcie szybko bo jutro musze zrobic przelew ;((
bilety nie beda imienne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
btrc napisał:
bilety nie beda imienne
ok dzieki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostałam dzisiaj lisy od Uefy i chcialam zrobić przelew tylko nie wiem co mam w pisac w rubryce adrees... nigdzie to nie jest podane... wie ktoś cos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomoglbym ci ale to nie ja robilem przelew. Jak wysle kase i akurat dojdzie na czas to dostane jakiegos maila od uefy czy cos? a jak kase wysle i bedzie za pozno to co? zwracaja mi ja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, mam takie pytanie, czy można płacić w złotówkach, czy tylko w euro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jaki sposób wysłac do nich zapytanie? gdzie jest ten kontakt na ich stronie? proszę o odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kur**** za duzo tych pytan, poprostuu uefa nie przylozyla sie do tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosia napisał:
dostałam dzisiaj lisy od Uefy i chcialam zrobić przelew tylko nie wiem co mam w pisac w rubryce adrees... nigdzie to nie jest podane... wie ktoś cos? [/quote] nic, piszesz tylko odbiorca : UEFA S.A., ja dzisiaj robiłem przelewy i poszło, banki maja zapisane konta uefa i reszta im się wyświetli
vtec napisał:
pomoglbym ci ale to nie ja robilem przelew. Jak wysle kase i akurat dojdzie na czas to dostane jakiegos maila od uefy czy cos? a jak kase wysle i bedzie za pozno to co? zwracaja mi ja? [/quote] termin przesunęli do 25.05.2011 bo były opóźnienia ze strony poczty polskiej a wiec do 25.05 jak wplacisz na dniach to powinno dojsc na 99% [quote name='Grzesiek' timestamp='1305578245' post='479020'] Hej, mam takie pytanie, czy można płacić w złotówkach, czy tylko w euro?
jezeli na liście który Ci przysłali masz napisane w euro placisz w euro , chyba ze masz konto walutowe w banku jezeli nie to musisz placic w euro, dzisaij musialem isc do banku z eurosami i wplacalem w euro za jedno konto, na 2ch wylosowanych kolejnych mialem w PLN ( w tym 1szym zapomnialem chyba wybrac odpowiedniej waluty) i placilem normalnie przelewem z konta z PLN [quote name='andrzej' timestamp='1305584936' post='479104'] w jaki sposób wysłac do nich zapytanie? gdzie jest ten kontakt na ich stronie? proszę o odpowiedź
szukasz w FAQ jakiegos pytania , pod odpowiedzią masz "czy odpowiedz rozwiazala Twoj problem?" (czy jakos tak), wybierasz nie i przerzuca Cie do formularza zgłoszeniowego ktory leci do nich na maila , nastepnego dnia powinienes uzyskac odpowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barman6 napisał:
kur**** za duzo tych pytan, poprostuu uefa nie przylozyla sie do tego!
Wielkie dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gms napisał:
nic, piszesz tylko odbiorca : UEFA S.A., ja dzisiaj robiłem przelewy i poszło, banki maja zapisane konta uefa i reszta im się wyświetli termin przesunęli do 25.05.2011 bo były opóźnienia ze strony poczty polskiej a wiec do 25.05 jak wplacisz na dniach to powinno dojsc na 99% jezeli na liście który Ci przysłali masz napisane w euro placisz w euro , chyba ze masz konto walutowe w banku jezeli nie to musisz placic w euro, dzisaij musialem isc do banku z eurosami i wplacalem w euro za jedno konto, na 2ch wylosowanych kolejnych mialem w PLN ( w tym 1szym zapomnialem chyba wybrac odpowiedniej waluty) i placilem normalnie przelewem z konta z PLN szukasz w FAQ jakiegos pytania , pod odpowiedzią masz "czy odpowiedz rozwiazala Twoj problem?" (czy jakos tak), wybierasz nie i przerzuca Cie do formularza zgłoszeniowego ktory leci do nich na maila , nastepnego dnia powinienes uzyskac odpowiedz.
Wielkie dzieki*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...