Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawisza Garbów - Vir Dorohucza: Sędzia przerwał mecz, bo bał się pobicia

Utworzony przez tolek, 2 listopada 2010 r. o 12:41
hmm Panie sędzio, byłem na meczu i widziałem całą sytuację, nie jestem kibicem żadnej z drużyn, ale Pana decyzja przy tym zdarzeniu była śmieszna i nie właściwa, pod naporem piłkarzy zawiszy pokazał Pan czerwoną kartkę wiedząc, że napastnik nikogo nie uderzył, bramkarz ok został uderzony, ale przez własnego obronce, padl, krzyczac, że został uderzony przez napastnika, nie wiem czy był obserwator na tym meczu, ale jak był, to mam nadzieję, że ocenił Pana pracę negatywnie, nie można popełniać takich błedów i ulegac presji jednej z drużyn, a z tym zaoknczeniem meczu.... wspolczuje, czy ktoś Pana chciał bić???????? do zobaczenia w b klasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nowego w tej Dorochuczy to zawsze tak było, nie daj boże grać u nich jak by mogli to by drużyne przeciwną w szatni zamkneli razem z sędzią i sami protokół pomeczowy wypełnili. Miałem niewątpliwą przyjemność grać z tą drużyną. W przerwie meczu kapitan drużyny i jego koledzy ze wsi zebrali się i nie dawali nam wejść na boisko. Takie kluby to powinny być likwidowane albo chociaż piłkarze, trenerzy i działacze powinni mieć dobrego psychologa który podpowiedział by im jak rozładować emocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kogucik raczej nie ma dobrych opinii: http://teczakrasnik.pl/index.php?function=show_all&no=1071, http://teczakrasnik.pl/index.php?function=show_all&no=1057
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda na pewno leży pośrodku, ale nam DOROHUCZKOM nie daje powodu do chluby. Nie wszyscy są tak wyrywni!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda na pewno leży pośrodku, ale nam DOROHUCZKOM nie daje powodu do chluby. Nie wszyscy są tak wyrywni!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo oni z szatni nie wypuścili co ty kolego bredzisz chyba jesteś chory psychicznie każdy wchodzi i wychodzi kiedy chce szatnia otwarta sędziowie mają klucz do siebie a goście do siebie.chyba pomyliłeś z zespołem DOROHUSKA.a co do meczu z Zawiszą to każdy ma odmienne zdanie nawet sędzia i obserwator.Czemu nie napisali w artykule o wbiegnięciu kilku kibiców z garbowa z zasłoniętymi szalikami twarzami i kapturami na głowach w czasie meczu. Jak dla mnie to sędzia kiedyś trafi na sędziowanie do takiej miejscowości z której nie wyjedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wiesniaków to tylko pasienie krów a nie piłka nożna ! A dla deb***a trenera to może jakieś kopanie dołów skoro idiota ma za dużo energii???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tolek napisał:
hmm Panie sędzio, byłem na meczu i widziałem całą sytuację, nie jestem kibicem żadnej z drużyn, ale Pana decyzja przy tym zdarzeniu była śmieszna i nie właściwa, pod naporem piłkarzy zawiszy pokazał Pan czerwoną kartkę wiedząc, że napastnik nikogo nie uderzył, bramkarz ok został uderzony, ale przez własnego obronce, padl, krzyczac, że został uderzony przez napastnika, nie wiem czy był obserwator na tym meczu, ale jak był, to mam nadzieję, że ocenił Pana pracę negatywnie, nie można popełniać takich błedów i ulegac presji jednej z drużyn, a z tym zaoknczeniem meczu.... wspolczuje, czy ktoś Pana chciał bić???????? do zobaczenia w b klasie.
Chciałbym ci zwrócić uwagę,że tematem jest chamskie zacvhowanie wieśniaków wobec sędziego a nie poziom sędziowania. Wg twojej pustej makówki zapewne niski poziom umiejetności sędziego jest powodem,dla którego należy mu wp... ??? Ot wieśniaki, wieśniaki...DO GNOJU !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha, czyli w dorohuczy nic sie nie zmieniło. Chamstwo jak bylo tak jest. 31 pazdziernik 2004 roku, Vir Doruhucza-KS Ciecierzyn, mecz zakonczony w 40 minucie po 5 czerwonych kartkach dla gospodarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W DOROHUCZY CHUCZY - HEHE - HAMY SAME TAMUJ SO, A M.ŚWIDER (KARTOFEL) TO PRZYKŁAD TAKOWEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze dziennik niech sie zajmie sedzowianiem w nizszych ligach bo to to jest dopiero skandal a lzpn i tak nic z tym nie zrobi bo oczywiscie nie przyzna sie ze szkoli marnych arbitrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAjwieksza brecha z tego ze mysla ze sa kozakami a wszscy z nich zieją ze to chamy niemyte haha XD 'do gnoju'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dorohuczy zawsze tak było zadymy kiedys bylem tam na meczu i grozili sedziemu. Niech wiecej spirolu z ukrainy pija to bedzie lepiej napewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W meczu Tajfun Ostrów - GKS Niemce było podobnie. Chłopek (kapitan) gospodarzy złapał za szyję zawodnika z Niemiec do bicia ruszył także ich bramkarz i trener, zaczęły się przepychanki i nagle wbiegł jakiś kibic i uderzył w twarz jednego z zawodników z Niemiec. Sędzia stał się przyglądał drugi machał chorągiewką i tyle..(a obaj do tej dziwnej sytuacji doprowadzili swoimi chybionymi decyzjami i zachowaniem na meczu. dobrze że był obserwator miejmy nadzieje ze już obaj panowie nie będą sędziowali. a co do viru tydzień temu przyjechali do Niemiec na mecz (byłem widziałem)przebrali się wyszli na rozgrzewkę, by po 5 minutach zejść i odjechać tłumacząc że zapomnieli wziąć kart zawodników bo.. dzień wcześniej mieli odpust na wsi... żenada.. a teraz podobno chcą od LZPNu powtórzenia meczu z Niemcami.. nie ma kart jest walkower.. ciekawo co na to LZPN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załatwili sobie lewe zaswiadczenie od policji ze zepsul im sie autobus i nie przyjechali. a tak naprawde nic im sie nie zepsulo tylko zapomnieli kart. Mysla ze kogos oszukaja. a no wlasnie ciekawe czy mysla ze komus imponują i czy zdaja sobie sprawe ze sa megawieśniakami a nie kozakami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostaną walkower z Niemcami drugi z Garbowem i później jeszcze jeden (odpust hahaha) i wylecą z ligi i będzie spokój !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądzcie wszyscy tacy mądrzy, trzeba było dokładnie oglądać tą sytuację i teraz nie komentować. A co do tego piłkarza nie dziewie sie mu lecz w ogóle nie było widać że chce on pobić sędziego tylko zlapał go za ramiona i chciał z nim porozmawiać. Wielcy mi komentatorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu miałem przyjemność grać w tej całej Dorochuczy jeszcze w b-klasie. Sędzia był zastraszany przez miejscową swołocz, bo trudno ich nazwać kibicami, i musiał dobrze drukować żeby go po tym meczu nie zlinczowali. Smiech na sali, tam chyba jest Polska "c"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czym my się zajmujemy?przecież na tym meczu się nic nie stało zobaczcie co się stało w Ostrowie w tej samej kolejce http://lubgol.pl/news,2024,Chamstwo_na_boisku_-_kibic_bije_pilkarza to dopiero afera takich sytuacji nie powinno być a sędziemu widocznie się należało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Chciałbym ci zwrócić uwagę,że tematem jest chamskie zacvhowanie wieśniaków wobec sędziego a nie poziom sędziowania. Wg twojej pustej makówki zapewne niski poziom umiejetności sędziego jest powodem,dla którego należy mu wp... ??? Ot wieśniaki, wieśniaki...DO GNOJU !
STYX po pierwszę nie obrażaj nikogo, po drugie nie broń kolegi, po trzecie byles na meczu??????????????? kto mu chciał wpieprzyc????????skad ty to wiesz??????????? od pismaka???od kolegi????który nie wie(nie zna przepisów) jakie podejmowac decyzje???sedzia jest sie z powolania, a nie dla kasy, daruj sobie takie komentarze, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...