Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli to ostatni sezon Górnika w ekstraklapie, w przyszłym roku okręgówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była od początku ustawka. 'Bogdanka' ogranicza sponsoring dla Górnika Łęczna i lublin kradnie drużynę miastu Łęczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buuu... jestem mieszkańcem Lublina i też mi się to nie podoba. Nie żebym coś miał go Górnika, wręcz odwrotnie. Lublin ma swoje zespoły - dziadowskie i wpychanie na siłę na Arenę "obcych tworów" jest nie na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to nieudacznik, jest z tego znany, że jest beznadziejny, pozostała kradzież przy zielonym stoliku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani burmistrzu proszę dołożyć do klubu 5 mil zł i po sprawie ,zapomina pan że Sóldzielni pilkarskiej nie pasuje dojazd do Łęcznej robią wszystko aby podkładać nogi pod ten klub bo siediba w Łecznej smutne to mały i biedny nie ma racji?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek i Prezydent Lublina tak naprawdę ratują ten klub, mieszkam w Lublinie i nie specjalnie cieszy mnie sponsoring mojego miasta w klub z innego.Jednak gdyby nie ta kasa Górnik nie wystartował by w rozgrywkach. Budrzet się nie spinał, więc cieszcie się ze jeszcze przez sezon Górnik gra, możecie się dasać, możecie krzyczeć, ale tak wygląda prawda.Coś za coś.A Pan Burmistrz Łecznej jak ma tych kilka wolnych milionów to niech zasponsoruje ten "swój" klub żeby grał u niego we wiosce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jebnijcie wy się wszyscy w głowę. zastanówcie wy się co wy najlepszego robicie z tym klubem... trzeba pogonić cały ten za***y zarząd z tego klubu bo on po prostu działa na szkodę i klubu i kibiców... cały ten prezes pan kapelko nigdy nie stał tak naprawdę po stronie klubu szukał i szuka nadal jak zaszkodzić... czuję że tutaj bez jakiejś większej zadymy to się nie obejdzie.... i z tego wychodzi że bogdanka teraz będzie dokładała do kasy lublin a nie dla Łęcznej.... qrwa, qrwa, qrwa!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie burmistrz dałby dotacje na szkolenie dzieci i młodzieży ale na pewno rada nie pozwoli burmistrzowi na sponsorowanie płacy zarządu ,który ma Łęczną w głębokim poważaniu. Wysiadając z auta na parkingu klubowym już ma zły humor. niech zmniejszy ilość administracji i wydatki na kopaczy a zacznie szkolić wychowanków to i rodziny zaczną chodzić na mecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crst-wioską pachnie twoja wypowiedż-zapomniałeś skąd pochodzisz-marszałek i prezydent nie ratuja Górnika tylko od lat wyciągają łapy po pieniądze z naszej kopalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem o co tyle krzyku...przecież i tak 90 procent widowni na meczach w Łęcznej to Lublinianie...zdecydowana większość jeśli nie wszyscy piłkarze Górnika mieszka w Lublinie...więc i jedni i drudzy zaoszczędzą na transporcie...jeszcze jakieś pytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu wychowanków gra w Górniku???? ściąga się piłkarzy którzy z żaden sposób nie są związani emocjonalnie z tym klubem, pracują w nim jako najemnicy, a młodzieży jak nie było tak nie ma .A teraz jeszcze klub wybywa z miasta w którym powstał...........ale liczy się kasa , prawda panie prezesie??? kasa misiu, kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy jestem kto tu komu łachę robi?...stadion w Lublinie większy to i więcej publiki przyjdzie na mecze nawet ci co zarzekają się że za żadne skarby nie przyjadą do Lublina,,..przyjadą i to jeszcze z uśmiechem na ustach..ponadto więcej reklamodawców się skusi...to i więcej szmalu zarobi i Górnik i zarządcy Areny...Łęcznioki pokrzyczą..pokrzyczą..pokażą nie raz środkowy palec ale na mecze do Lublina stawią się grzecznie w komplecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie burmistrzu łatwiej być burmistrzem niż prezesem   Górnika Łęczna klubu ekstraklasy w małym mieście i bardzo bardzo bardzo skromnym budżetem ,gdzie 1/2 dróżyny odeszło do innych klubów z braku dużych środków kontraktów zawodnika.To najsmutniejsze że odszedła prawie cała obrona  pomocni ,bramkarz  itd Należy podziekowć piłkarzom i tenerom że Ekstraklasa została w regionie Lubelskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od pewnego już czasu sie plotkowało na ten temat,i przenosiny Górnika Łęczna do Lublina stało sie faktem.Czy to wyjdzie Górnikowi Łęczna na zdrowie?,nie koniecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitolisz krecie, gdzies podatki płacić trzeba, a ten twój Górnik to mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg.Może być może go nie być, lata mi to, ale za grę na Arenie Lublin kaskę będzie miał, a kasa m.innymi z moich płaconych w Lublinie podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze kilka tygodni temu jakiś mądrolek pluł jak to motor będzie ściągał kibiców na arenę, ale skoro buduje się stadion w mieście bez drużyny to teraz trzeba importować drużynę na ten stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam jedno. Dziś o 15 będzie informacja na spotkaniu ze Lublin bądzie miejscem rozgrywek. Jeżeli niejaki Kapelko pozyskał by sponsorów to wtedy Łęczna by została. Żegnamy Górnika ! Nie ma już nawet % szans ze będzie Łęczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiarskiemu w dobre intencje nikt noe uwierzy. Tak to sie kończy jak stowarzyszenie próbuje lizać zad władzy, a władza ich zwyczajnie duma. Już raz kibice podsumowali kto jest wrogiem górnika"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fałszywy zgrzyt pod publiczke. Przypomnijcie sobie jak Kosiarski z Żukiem konferencje i fotki sobie robili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwcie się. Po 2-3 meczach Górnika na Arenie Lublin kibole Motoru rozpieprzą co tylko da się rozpieprzyć i Górnik z powrotem wróci do macierzy. Sam jestem z Lublina i wiem jakich kiboli frustratów ma Motor Lublin. To tacy jak przysłowiowy "pies ogrodnika" sami nie maja i mieć nie będą nawet 1-ligi ale innym taż nie pozwolą grać w Lublinie. Nie wiem dlaczego przywłaszczyli sobie stadion ale już niedługo... ROZWIĄZAĆ MOTOR LUBLIN!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...