Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Baterie termostatyczne

Utworzony przez Gość, 13 czerwca 2013 r. o 14:34
Planuję odnowieniem łazienki u babci, chciałbym wymienić baterię do umywalki i wanny. Dom jest dość stary i stare technologie. Chciałbym aby było w miarę nowoczesne i przyzwoite wnętrze. W sieci znalazłem coś takiego jak baterie termostatyczne. Z tego co rozumiem to w tej baterii jest termostat który podgrzewa wodę, czyli może pobierać np. zimną wodę i potem ją za pomocą tego podgrzewać? Tak jak wspomniałem dom jest stary i ciepła woda jest z junkersa czy jakoś tak. Czy to rozwiązanie pozwoli na ominięcie potrzeby odpalania go do podgrzewania wody? Nie wiem czy dobrze kombinuje i dlatego pytam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle rozumujesz. Baterie termostatyczne dają możliwość kontrolowania temperatury,tzn. że mieszają wodę zimną i ciepłą. A termostat dobiera odpowiednią ilość wody ciepłej i zimnej by uzyskać temperaturę zadaną.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baterie termostatyczne to realne korzyści, oszczędności wody nawet do 40% a tym samym mniejsze rachunki . Baterie termostatyczne polecane są szczególnie tym klientom, którzy narzekają na częste, niespodziewane zmiany temperatury czy ciśnienia wody. Największą popularnością cieszą się baterie termostatyczne prysznicowe, ponieważ utrzymanie stałej temperatury wody właśnie pod prysznicem jest najbardziej przydatne i pożądane.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...