Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak działa technologia ecobubble?

Utworzony przez Gość, 22 października 2013 r. o 16:09
Skuteczne pranie w zimie wodzie co wy na to. Jak działa ecobubble, daje radę, czy to tylko taka bajera?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że kolejny bajer :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to technologia, która optymalnie wykorzysta detergent stosowany do prania. Pralki Samsung Ecobubble posiadają we wnętrzu unikalny generator bąbelków, które rozpuszczają dokładnie detergent i wstrzykują do niego powietrze, tworząc nasyconą mydlaną pianę. Nawet w niższej temperaturze piana szybciej wnika do tkanin, dzięki czemu pranie jest tak skuteczne jak podczas standardowego cyklu prania w ciepłej wodzie. Daje to efekt delikatnego i energooszczędnego prania. W zimnej wodzie tak samo jak w ciepłej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skuteczne pranie w niskiej temperaturze eliminuje potrzebę podgrzewania wody. Pozwala to zaoszczędzić energię, nie trzeba stosować środków zmiękczających wodę i zmniejszyło faktycznie rachunki za prąd posiadam mode samsung WF80F5E5U2W w klasie energetycznej A+++ dodatkowo można zczytać błąd usterki smartfonem i nie zawsze wzywać serwis. Póki co nie miałam okazji z tego korzystać i mam na dzieję, że długo nie będę musiała.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje, że żadna pralka ani proszek nie są w stanie usunąć niebezpiecznych bakterii w temperaturze poniżej 60 stopni i pranie jest w pewnym sensie nadal brudne, niezależnie od tego, na jakie wygląda.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...