Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak uratować drewniane drzwi?

Utworzony przez komper, 13 czerwca 2017 r. o 16:36
1.     Pomóżcie proszę w ratowaniu  jak drzwi! Kilka lat temu miały piękny, dębowy kolor, są wykonane z prawdziwego drewna. Mam wrażenie, że niestety wyblakły. Co zrobić, by je odświeżyć i przywrócić ich pierwotny kolor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj! Jeśli drzwi nie mają zarysowań to wystarczy, że odświeżysz ich kolor stosując lakier Bondex Universal. Nadaje się do stosowania w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej - również placówkach oświatowo-wychowawczych i służby zdrowia a także zakładach przemysłowych i magazynach, w tym branży spożywczej- jest całkowicie bezpieczny dla Ciebie i Twojej rodziny. :) Tworzy elastyczną i zmywalną powłokę, która ułatwia zachowanie higieny.   A co najważniejsze nadaje się na drewno nowe jak i uprzednio lakierowane! Do wyboru masz kilka kolorów, ale jeśli chcesz zachować naturalny, dębowy kolor to zastosuj „759 złoty dąb”, lub „763 ciemny dąb”. Drzwi będą jak nowe! Pozdrawiam serdecznie, Ekspert Bondex
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robiłem kiedyś taką renowację drzwi w starym domu należącym do moich dziadków, najważniejsze to zeszlifowanie solidne żeby nowa farba dobrze trzymała i nie było zacieków, ja sobie pomagałem szlifierką oscylacyjną ryobi, spisała się śwnietnie, sunęła jak po maśle, potem tylko farba i drzwi jak nowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...