Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
closing time
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odkupie Tor Lublin za okazyjną cenę!
0
Następny KS Development?
0
Mam nadzieję, że się nie dogadają i padną. Taka mała rekompensata za tor kartingowy.
0
"Mam nadzieje ze padna". A co jest dobrego ze firma z siedziba w lublinie - platnik podatkow - upadnie?. Mota engil zaplaci podatki? Dla miasta, dla ciebie tez to zla wiadomosc.
0
cała budowlanka to jeden wielki przekręt. Jak to jest że teoretycznie dobrze prosperująca firma , mająca zamówienia , spore marże , duży majątek w postaci nieruchomości nagle upada ?? A no dlatego że zapewne dostała 1-2 faktury na usługi "doradcze" od firmy córki i nagle cały majątek zostaje przetransferowany. Oczywiście tracą na tym tylko podwykonawcy a nie właściciele. To sa sprawy dla sądów i prokuratorów a nie batoniki po 99gr
0
A to prawie tak, jakby teścia na dziwki zaprosić :)  Bo w życiu i w biznesie trzeba mieć twarz, nie dupę i nie będzie problemów. Większość biznesu oparte na słowie i trzeba respektować uzgodnienia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: