Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łazienka dla kilku osób.

Utworzony przez Gość, 17 grudnia 2013 o 12:17
Łazienka to jedno z bardziej obleganych domowych miejsc, jak w najlepszy sposób zaprojektować i zaaranżować aby nie było spięć i zgrzytów między domownikami?  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W pierwszej kolejności to podzielić osobno łazienkę i wc. Następnie umywalka, wiadomo poranne mycie zębów, u panowie golenie i makijaż u pań. I tu proponuję wybrać podwójne umywalki. To takie chyba najważniejsze opcje jakie mi przychodzą do głowy.  
0
Zadbaj też o duże lustro aby każdy patrzył przed siebie nie wychylając się i szafkę pasującą do wybranej podwójnej umywalki.  
0
Są różne gotowe zabudowy, które można wykorzystać tak aby każdy miał swoje miejsce na drobiazgi
0
Ja obiecałam sobie, że po Nowym Roku wezmę się za odnawianie kuchni, bo wstyd kogokolwiek zaprosić. Żółte ściany z zaciekami, stare meble itd. Wstyd po prostu. I podjęłam decyzję, że ja raczej umyję ręce i powierze to zadanie specjalistom. Zdecyduję się chyba na ofertę  http://www.aranzacjekuchni.com.pl/kuchnie-klasyczne.Projekty robią wrażenie i na pewno wyjdzie im to duzo lepiej niż mnie.
Ostatnio edytowany 13 stycznia 2014 o 14:41
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: