Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odbieramy mieszkanie!

Utworzony przez marta.k, 27 stycznia 2017 r. o 10:44
W końcu nadchodzi czas kiedy będziemy mogli z mężem odebrać mieszkanie od dewelopera w stanie surowym, macie jakieś rady? Niw ukrywam, że troche się stresuje, bo chciałabym, żeby już przynajmniej na ostatniej prostej było wszystko dobrze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdźcie czy wszystko się zgadza z protokołem odbioru. możecie też wynająć fachowca, żeby sprawdził czy wykończenie jest w porządku. polecam trochę poszperać w internetach, jest dużo poradników co należy robić przy odbiorze mieszkania od developera ;) ;)
***s://***nieruchomosci.com.pl/artykuly/odbior_mieszkania_od_dewelopera___na_co_zwrocic_uwage,3749.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radziłbym wziąć ze sobą kogoś kto zna się na rzeczy i bez problemu zauważy jakieś niedociągnięcia. Umówcie się też z deweloperem na odebranie mieszkanie w ciągu dnia, wtedy będzie wszystko dobrze widać. Fajnie masz opisane to na stronie tynkbud .pl w dziale porady. Powodzenia;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak radzi przedmówca, zabierzcie z sobą specjalistę od budynków i instalacji. to pozwoli uniknąć późniejszych, nieplanowanych wydatków. ja mogę polecić solidną firmę:  ******warszawa.przeglady-budowlane24.pl/  . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...