Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piekarnik energooszczędny?

Utworzony przez Gość, 29 października 2013 r. o 16:08
Większość piekarników jest elektrycznych, czy mimo to może być tani w użytkowaniu?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, zależy od tego jakie ma tryby działania, większość nowych sprzętów to klasa aa lub a. generalnie na pewno nowe piekarniki są tańsze w użytkowaniu, tanszy jest chocby termoobieg. ale warto też sobie tu poczytać: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-piekarnik/388/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupując mało wydajny piekarnik tracimy czas i generalnie marnujemy energię elektryczną. Dlatego takie funkcje jak czyszczenie parowe i technologia Dual Cook skracają czas spędzony w kuchni, a dodatkowo są bardziej przyjazne dla środowiska. Wydaje mi się że właśnie piekarniki parowe są eko.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może być energooszczędny ale żeby zobaczyć różnicę to faktycznie musi być często używany. Wiem z własnego doświadczenia. Gdy zmieniłam na energooszczędny piekarnik parowy klasy A-10% , rachunki za prąd zmniejszyły się około pięć procent.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
producenci wytwarzają urządzenia energooszczędne, ale swoja moc musi mieć, żeby spełniał funkcje piekarnika. Różnice tak na prawdę są groszowe, ile razy w miesiącu używasz piekarnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Energooszczędność jest istotna, ale prawdę mówiąc my przy zakupie będzie się kierować funkcjami jakie posiada, wytrzymałością (czy nie jest awaryjny), estetyką. Szukamy czegoś nowoczesnego. Co pod tym kątem warte wzięcia pod uwagę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze, spróbowałam doładować konto w telefonie na starym numerze którego już nie używam i zadziałało Pozdrówki dla tych którzy mówią, że nie działa a nie spróbowali .  Szkoda, że można tylko raz doładować http://zasil-telefon.pl/qukr  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś to do mnie nie przemawia... Czy nagrzewają się tak samo jak tradycyjne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno bardziej oszczędnym spośród wielu piekarników jest mający podwójną komorę Samsung BQ1D6G144. Można w nim piec dwie potrawy jednocześnie (w różnych temperaturach). Tym samym urządzenie może pracować nawet 2 razy krócej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli już coś kupować to integra smart, to jest bardzo dobry piekarnik, dobrze się nim steruje (dotykowo) i też ładnie wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie jest przeciętne zużycie energii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...