Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Zamościu powstaną nowe mieszkania

Utworzony 21 sierpnia 2015 o 06:40 Powrót do artykułu
dla kogo beda te mieszkania? dla tych, ktorzy dnia nie przepracowali i nie stac ich na placenie czynszu? mi jako mlodemu rodzicowi 2 dzieci potrzebne jest mieszkanie a z jednej storny zarabiam za malo zeby otrzymac kredyt z drugiej zas za duzo zeby otrzymac pomoc od miasta badz panstwa..... smiac mi sie chce z takiej pomocy dla patologii zamojskiej!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie znam Zamościa   ale znam warszawe    wszędzie   przybywa mieszkań   wszędzie się buduje  pewnie jak to  zwykle bywa   nie sa  to mieszkania   dla ubogich  ,  ale bywa że można kupić   po atrakcyjnej cenie mieszkanie GrupoLar ma takie promocje  i  bardzo wygodne umowy   budują  w  wawce   w tym na Grójeckiej http://www.grojecka216.com/
0
goi anastrozole aromatase anastrozole brands in india anastrozole for gynecomastia
0
anastrozole price in australia Camusemnf is the generic anastrozole as effective as arimidex
0
uql focus anastrozole and breast cancer prevention anastrozole monographie is anastrozole a steroid
0
uzq buy anastrozole cheap - ***ddnmuqdcqdnwb.com, where can i buy anastrozole, tamoxifen and anastrozole together
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: