Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy posłać dziecko do prywatnej szkoły?

Utworzony przez Hania, 30 marca 2016 r. o 11:56
Drogie mamy,   mam pytanie. Co sądzicie o szkołach prywatnych? Mój dorastający syn bardzo inetresuje się informatyką i marzy o tym, by pójść do http://szkolykreatywne.pl/technikum/technik-informatyk/technik-informatyk-programowanie/ i uczyć się programowania. Ja tam się nie znam na tym, ale wiem, ze uczą w tej szkole nauczyciele akacemiccy, więc wydawac by się mogło, ze wszystko jest ok. Pytanie tylko, czy rzeczywiście? macie jakieś doświadczenie z tą lub podobną placówką? Nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Haniu, znam Twojego syna o ile kojarzę, on po prostu lubi pograć. Nie przejmuj się tak programowaniem, Raczej poślij do go szkoły językowej na kurs angielskiego www.belprima.pl na pewno dużo skorzysta! Nie wyrzucisz pieniędzy w błoto, na pewno :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...